A jde se ke stolu aneb stolování

Stolování by mělo přinášet radost a chuťové požitky. Kromě výborného jídla je základem úspěchu také hezky prostřená tabule. Kolekce výrobků BANQUET nabízí pestrý výběr jídelních souprav, talířů, hrnků, sklenic, příborů a dalšího vybavení pro stolování či posezení s rodinou a přáteli u výborné večeře nebo jen nad sklenkou dobrého vína, kávy nebo čaje.

Kromě osobního vkusu se můžete zaměřit i na způsob používání, například použití do mikrovlnné trouby nebo myčky na nádobí. Pod značkou BANQUET naleznete hrnky a sklenice různých tvarů, velikostí a barev, ale také velmi rozmanitý výběr z několika druhů materiálů, jako je keramika, porcelán, sklo, smalt, nerez nebo plast. Hrnky a šálky lze vhodně barevně kombinovat s talíři a dalšími doplňky na jídelní stůl. Ke správně prostřené tabuli samozřejmě patří i příbory, ale i takové maličkosti jako jsou slánky nebo pepřenky. K moučníku a kávě patří mléčenky nebo cukřenky.

Co patří na stůl:

  • Hrnce z různých materiálů
  • Talíře a jídelní servisy pro servírování Vašich specialit
  • Hrnečky a skleničky pro různé druhy nápojů
  • Příbory, slánky, pepřenky

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup