Zpříjemněte si sledování televize

Večery se pomalu prodlužují a podzimní dny už čekají za dveřmi. Není nad to se v čase podzimních plískanic uvelebit v teple obývacího pokoje na gauč a pustit si oblíbený film. Jak si tuto slastnou chvilku ještě více zpříjemníte? Poradíme vám.

Připravte si oblíbený nápoj

Někomu udělá radost lahodný čaj, jiného potěší sladká horká čokoláda nebo kakao v puntíkatém hrníčku. Aby však vaše pohovka nepřišla k úhoně, pořiďte si na ni elastický potah nebo alespoň přehoz. Pak si budete užívat popíjení svého oblíbeného nápoje bez rizika, že se vám ho podaří omylem vylít na sedací soupravy a další dvě hodiny strávíte usilovným čištěním vzniklé skvrny. Stejně tak si můžete v klidu pochutnávat na kousku dobré buchty, mlsat čokoládu nebo chroupat chipsy. Veškeré drobky pak z přehozu jednoduše vyklepete.

Zahřejte se

Představte si, jaké to asi musí být zachumlat se do měkoučkého a heboučkého obláčku. Přesně takový pocit zažijete, pokud si pořídíte plyšovou deku z mikrovlákna. Deka je dostatečně velká na to, abyste se pod ni vlezli celí, a skvěle hřeje. Podaří se vám čas od času u televize usnout, a pak se v noci budíte zimou, protože vám deka spadla na zem? Kupte si praktický TV pytel, do kterého vlezete, zapnete se až ke krku a už si jenom užíváte teplíčko. Ať už si vyberete pytel z mikrovlákna nebo ovčí vlny, konečně se u televize vyspíte do růžova.

Pohodlně se usaďte

Určitě také znáte ten pocit, kdy se neustále vrtíte a ne a ne se pořádně usadit. V takovém případě se vám budou hodit dekorační polštářky. Přes den vám budou dělat v obyváku parádu a večer si jimi vypodložíte záda tak, aby se vám sedělo komfortně. Pokud vás trápí i studené nohy, kupte si hřejivé ponožky z ovčí vlny merino, které k vám nepustí chlad ani při mínusových teplotách.

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup