Získejte ZDARMA luxusní vestu jako DÁREK k objednávce nad 990 Kč.  

decoDoma má kamennou prodejnu

Společnost decoDoma má v Plzni svoji první kamennou prodejnu. Kromě nákupu z katalogu a e-shopu si nyní můžete zboží prohlédnout a zakoupit přímo v obchodě.

Plzeňskou prodejnu decoDoma jsme přesunuli na novou adresu, aby pro vás byla dostupnější. Prodejnu nemůžete na Klatovské třídě minout. Kromě nepřehlédnutelného loga decoDoma v našich barvách nechybí samozřejmě velká výloha. Možná se vám na první pohled bude zdát, že to uvnitř vypadá jako v prodejně nábytku, ale není to tak. Křesla a gauče jsou tu jen na vyzkoušení našich elastických napínacích potahů. Kromě nich zde najdete ale i další sortiment z naší nabídky. Například deky z mikrovlákna, povlečení z mikroplyše a řadu dalších oblíbených produktů. Vše si tady můžete osahat, prohlédnout a v případě potahů taky vyzkoušet, co všechno umí.

V případě, že není zboží na skladě, je možné si ho na prodejnu objednat. Využijte tuto možnost a ušetřete náklady na poštovné a balné. Potvrzení, že je zboží připraveno k vyzvednutí na výdejním místě vám zašleme e-mailem.

 

Prodejna decoDoma v Plzni:

Klatovská třída 541/4

301 00 Plzeň

Otvírací doba:

Po-Pá: 10:00–13:00 / 13:30–18:00
so          9:00–12:00

 

 

Kontakt: 731 629 299

 

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup