Domácnost a úklid

BUĎTE HVĚZDA DOMÁCNOSTI

Možná berete úklid jen jako nutné zlo. Dnes je ale řada praktických pomocníků, kteří vám s ním pomůžou. Proč hned vytahovat velký vysavač, když na malé drobky na gauči stačí ruční vysavač, nebo v koutě stát vždy připravený tyčový vysavač. Klasický hadr vyměňte za rotační mop, a jakmile jednou vyzkoušíte stěrku na okna, nedáte ji už z ruky.

K úklidu patří i praní prádla a žehlení. Povalující se oblečení schová koš na prádlo, se špinavým si poradí pračka a voňavé prádlo usušte na sušáku. Možná je na čase vyměnit i vaše staré žehlicí prkno a pořídit si variantu s integrovanou zásuvkou, s místem pro zavěšení ramínek s vyžehlením prádlem nebo rukávníkem.

Když už jsme u těch nových pomocníků a výměně starých verzí, igelitkám už také dávno odzvonilo. Pořiďte si hezkou nákupní tašku. A jedna malá rada nakonec. Když budete mít doma všechno hezky uložené, například v úložných boxech, vaše domácnost bude vždy působit uklizeně a organizovaně.

Triky pro snadný úklid

Poradíme vám, jaké si vybrat pomocníky a usnadnit si úklid
Čištění octem

Čištění octem

Jablečný ocet je skvělý nejen do salátů. Poradí si i s úklidem domácnosti. Máme pro vás tipy, kde ho doma použít při úklidu a jak si jednoduše vyrobit domácí čistidla. Třeba na vodní kámen nebo vyčištění koberce.

číst dále
Levandulová krabice

Levandulová krabice

Plechové krabice jsou v domácnosti nepostradatelné. Ideálně je využijete k uložení potravin, ale jejich účel můžete kdykoli jednoduše změnit.

číst dále
Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Katalog produktů

Léto 2018

1115 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup