Domácnost a úklid

BUĎTE HVĚZDA DOMÁCNOSTI

Možná berete úklid jen jako nutné zlo. Dnes je ale řada praktických pomocníků, kteří vám s ním pomůžou. Bezpochyby k nim patří vysavače a mopy, které vám práci výrazně ulehčí. Jakmile jednou vyzkoušíte stěrku na okna, nedáte ji už z ruky.

K úklidu patří i praní prádla a žehlení. Povalující se oblečení schová koš na prádlo, se špinavým si poradí pračka a voňavé prádlo usušte na sušáku. Možná je na čase vyměnit i vaše staré žehlicí prkno a pořídit si variantu s integrovanou zásuvkou, s místem pro zavěšení ramínek s vyžehlením prádlem nebo rukávníkem. Když budete mít doma všechno hezky uložené, například v úložných boxech, vaše domácnost bude vždy působit uklizeně a organizovaně.

Méně informací

Triky pro snadný úklid

Poradíme vám, jaké si vybrat pomocníky a usnadnit si úklid
Jak si poradit se žmolky

Jak si poradit se žmolky

Chcete vědět, jak funugje odžmolkovač? Máme pro vás video, kde uvidíte, jak rychle a snadno zbavit svetr žmolků. Různé typy šikovného pomocníka pak najdete na našem e-shopu.

číst dále
Čištění broušeného skla

Čištění broušeného skla

Máme pro vás tip, jak dokonale vyčistit broušené sklo. Sadu kartáčů s rukojetí, krásnou lopatku i kbelík najdete na našem e-shopu.

číst dále

Tištěný katalog

V novém katalogu najdete tipy pro nadcházející letní období.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací. Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Léto 2019

2715 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup