Ložnice

MÍSTO PRO RELAXACI

Těšíte se po náročném dni, až si konečně lehnete a obklopí vás měkoučké peřiny a polštáře? Ložnice ale není jen místo, kam se chodíme vyspat. Je určena také pro relaxaci a odpočinek. Na to je potřeba myslet při výběru barev do ložnice. Sladit ložní povlečení, prostěradla, povlaky na polštářky a navodit tu správnou atmosféru.

Kromě barev je důležitý i materiál povlečení. Zmrzlíci ocení hřejivé povlečení z klasického flanelu nebo moderního mikroplyše, který hřeje víc než babiččiny peřiny. Nezapomenutelný luxus pak zažijete v povlečení ze saténu.

Je tu ovšem jedna věc, která není vidět, ale neměla by vám chybět. Chránič matrace, který zajistí, aby vaše matrace zůstala dlouho jako nová. Přejeme vám krásné sny.

Ložnice vašich snů

Poradíme, co vybrat, abyste měli ty nejkrásnější sny
7 tipů, co se starým povlečením

7 tipů, co se starým povlečením

Přemýšlíte nad novým povlečením, ale je vám líto vyhodit to staré? Nevyhazujte ho, ale zužitkujte dál. A pak si užijte to heboučké nové povlečení, které jste si vybrali.

číst dále
Peří nebo duté vlákno? Jak si vybrat správnou přikrývku

Peří nebo duté vlákno? Jak si vybrat správnou přikrývku

Choulíte se v zimě pod štosy pokrývek? Neusnete v létě bez přikrytí, a pak se v noci budíte zpocení? Spíte pod špatnou přikrývkou. Pod správně vybranou peřinou se vám bude spát stejně blaženě jako koťátkům v košíčku.

číst dále
Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Katalog produktů

Léto 2017

799 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup