Mechanický loupač 3v1
Dostupnost:
Skladem více než 15 ksU Vás doma již ve čtvrtek 8. 12.
Vaše cena
399 Kč
  • robustní stabilní konstrukce
  • rychlé a efektivní loupání, krájení a odstranění jádřinců

Mechanický loupač 3v1 je ideální nejen k loupání jablek, ale i hrušek nebo brambor. Stačí točit kličkou a jablko zbavíte slupky, dužinu nakrájíte na jemné proužky a na mlýnku zbude pouze nepoužitelné jádro. Mlýnek oceníte při loupání většího množství jablek pro přípravu koláčů, pyré nebo křížal. Navíc šetří čas a energii. Mechanický loupač připevníte k pracovní desce snadno a rychle pomocí přísavky.

Materiál: nerez, plast

Rozměry: s klikou 30 x 13 x 10,5 cm

 

Vyzkoušeli jsme za Vás
Chceme vám nabízet jenom zboží, které bychom si sami koupili. A tak řadu produktů testujeme na našem blogu. Zkoušíme s nimi vařit, hledáme alternativní použití a radíme, jak s nimi co nejlépe zacházet. A tohle je jeden z nich. Přečtěte si více zde.

 
 

BANQUET Kompletní sortiment do Vaší kuchyně
Pod značkou domácích potřeb BANQUET najdete kompletní sortiment pro přípravu jídel a nápojů, stolování, skladování surovin i hotových jídel. Za více než 5 let působení na českém trhu si značka získala řadu spokojených zákazníků.

Záruky pro Váš nákup

2 roky záruka na tento výrobek
30 dní možnost vrácení zboží
700 Odběrných míst po celé ČR
Platba při převzetí zboží
Katalog pro rok 2016 zdarma
Ikona Slevový kupon na příští nákup


Hodnocení

100%
Marta | 22.11.2016
Neuměla jsem si dost dobře představit, jak loupač funguje, teprve po vyzkoušení jsem zjistila, že je naprosto dokonalý. Dokonce se i dobře čistí.
100%
Ota | 16.11.2016
Dobry den ,jsem s loupacim strojkem velice spokojeny a doporučuji dalšim zakaznikum.
Petra | 26.12.2015
Stojek nemá chybu - stal se hitem letošních vánoc v naší rodině. Loupání jablek je rychlé a snadné.
Petra | 02.12.2015
Stojek je naprosto úžasný. Přestože má problém s menšími jablky, které se letos urodily vlivem sucha, svůj účel plní s přehledem. Křížaly jsou hotové raz-dva a čištění jablek je radostí. V jednoduchosti je síla.

Každý, kdo strojek u mne viděl, si jej záhy objednal.
Jarmila | 22.08.2014
Úžasný kuchyňský pomocník. Čištění jablek jsem vždycky nenáviděla, teď mě to baví.
Rychlé, jednoduché, účinné. Při troše trpělivosti lze čistit i jablka asymetrická. Loupačem "proženu" i červivá (ani ta se u nás nevyhazují), dočištění je mnohem snazší. Během chvilky je možné zpracovat kopu jablek.
Jarmila | 03.08.2014
Úžasné zařízení. Vždycky jsem nenáviděla čištění jablek. S mechanickým loupačem je to zábava. (Ano, uvědomuji si, že to zní jako přiblblá americká reklama, ale je to tak. :o))
Fascinují mě jednoduché věci, které prostě "fungují". A tohle je jedna z nich. Obdivuji ten nápad. Je to vlastně takový soustruh na jablka.
Ovoce musí být opravdu tvrdší, resp. "normálně" tuhé, ale na druhou stranu jdou při troše trpělivosti čistit i asymetrická jablka. U nás zpracováváme i "chrobalivá" a i u těch loupač práci velmi usnadní.
Zajímalo by mě, kdo loupač vynalezl, kdo je autorem tohoto nápadu. Osobně bych mu poděkovala.
Newsletter

Kolekce a akce

na Váš e-mail

Katalog produktů

Vánoce 2016

700 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro Váš pohodlný nákup