Obuv a doplňky

OBUJTE SE DO TOHO

Kupujete si nepadnoucí boty v přesvědčení, že je rozchodíte nebo se nějakým zázračným způsobem vytáhnou? A místo toho pak klopýtáte s puchýři domů oblepit si nohy? A stejně postupujete i při sháněné spodního prádla, které vás pak také všude tlačí? Objevte nadčasové kousky obuvi a pohodlného spodního prádla!

My vám pomůžeme v hledání těch nejskvělejších kousků, jakými jsou pohodlné domácí bačkůrky, ručně šitá zdravotní obuv, ale i ponožky z revolučních materiálů. Boty jsou vizitkou svého majitele a není od věci s nimi sladit ostatní doplňky - především opasky, dámské kabelky a dámské peněženky jsou to pravé. Díky nim můžete mít své peníze a další důležité nezbytnosti stále při ruce. Peněženky nebo módní kabelky podtrhnou váš styl a zvýrazní vaši osobitost.

Obuv a doplňky pro vás

Protože maličkosti jsou důležité
5 pravidel pro domácí obouvání

5 pravidel pro domácí obouvání

Patříme k zemím, kde je slušné se po příchodu domů zout. Máme to zažité z dob dětství a řekla bych, že se zouváme dobrovolně. Zouváme i návštěvy a nabízíme jim pantofle, trepky, papuče, bačkory, boty televizorky, dokonce i extra pantofle návštěvnické. Oběma stranám to bývá nepříjemné. Co s tím?

číst dále
Kde se vzal deštník

Kde se vzal deštník

Sáhnete při deštivém počasí automaticky po deštníku? A napadlo vás někdy, kdo s tímhle nápadem vlastně přišel? Že je například patentovaný stojan na deštníky nebo skládací konstrukce?

číst dále
Newsletter

Kolekce a akce

na Váš e-mail

642 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro Váš pohodlný nákup