Smaltované misky s víčky Lavender, BANQUET
Sada 8 dílů
Dostupnost:
Skladem 6 ks
Vaše cena
149 Kč
  • sada 8 dílů
  • s plastovými víčky
  • kvalitní smalt

Smaltované misky s plastovými víčky s příjemným dekorem Lavender padnou do každé kuchyně. Misky jsou vhodné k uskladňování, servírování a díky silikonovým víčkům i k přenášení různých druhů potravin. Smaltované misky jsou vhodné do myčky nádobí. Dodáváme jako sadu 4 kusů misek s plastovými víčky.

Materiál: smaltovaná ocel

Rozměry: objem 0,2 l - pr. 10 x v. 5 cm, objem 0,6 l - pr. 14 x v. 6 cm, objem 0,9 l - pr. 16 x v. 7 cm, objem 1,3 l - pr. 18 x v. 8 cm

 
 

BANQUET Kompletní sortiment do Vaší kuchyně
Pod značkou domácích potřeb BANQUET najdete kompletní sortiment pro přípravu jídel a nápojů, stolování, skladování surovin i hotových jídel. Za více než 5 let působení na českém trhu si značka získala řadu spokojených zákazníků.

Záruky pro Váš nákup

2 roky záruka na tento výrobek
30 dní možnost vrácení zboží
700 Odběrných míst po celé ČR
Platba při převzetí zboží
Katalog pro rok 2016 zdarma
Ikona Slevový kupon na příští nákup


Hodnocení

100%
Mgr. Anna | 04.06.2016
Pěkná sada smaltovaných misek s víčky s krásným dekorem. Jsou velmi praktické k uchovávání potravin a jídla v lednici. Z misek je možno hned jíst, Jsou víceúčelové a nejsou z plastu, jen víčka, Moc se mi líbí, doporučuji.
Marta | 22.04.2016
Velice praktické misky s výhodou uzavírání. Mně vyhovuje možnost vždy si zvolit tu nejvýhodnější velikost. Také je výhoda, že i do ledničky se dají dávat na sebe.
Jejich dekor (mám i jiné nádoby a potřeby do kuchyně s tímto dekorem) se mi velice líbí a zpříjemňuje mi práci v kuchyni.
Newsletter

Kolekce a akce

na Váš e-mail

Katalog produktů

Vánoce 2016

700 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro Váš pohodlný nákup