Svíčka sójová ve skle ANGLICKÁ ZAHRADA

Kód: 19510

Svíčka sójová ve skle ANGLICKÁ ZAHRADA

Kód: 19510
Prodej již skončil ... ale nezoufejte, pomůžeme vám vybrat jiné zboží. Prohledat kategorii Svíčky
Svíčka sójová ve skle ANGLICKÁ ZAHRADA
  • silnostěnné sklo s dlouhou životností
  • upcyklované sklo = nové poslání pro původní dosloužilé produkty
  • přispívá k lepšímu životnímu prostředí
  • ruční řemeslná výroba

 

Dopřejte si relaxaci s vonnou sójovou svíčkou s jemnou vůní zelených rostlin se srdcem sladké, jemné růže, šeříku a jasmínu. Přírodní sójový vosk s obsahem esenciálních olejů vás omámí svou plnou, čistou vůní.

Svíčka je lita do ručně vyráběných sklenic z upcyklovaného skla (sklo, které již dosloužilo a nemělo uplatnění - například lahve od vína, piva či sektu, řemeslně přepracované pro nový účel). Sklenice má matný povrch, který krásně rozptyluje světlo a dodá prostoru příjemnou atmosféru. Dodáváno v papírové dóze s plechovým víčkem. Tyto svíčky přispívají alespoň malým dílkem k lepšímu životnímu prostředí na naší planetě. 

Svíčka je chráněna silným sklem, avšak nezapomeňte dbát na bezpečnost vašeho domova a nenechávejte ji hořet bez dozoru. 

 

Doba hoření: 20 hodin

Materiál: sklo iWas, sójový vosk

Rozměry: v. 9 x pr. 7,3 cm

IWAS

Věděli jste, co je upcyklace? Je to proces přeměňování už dosloužilých produktů, které by se staly odpadním materiálem, na věci úpně nové, které mohou sloužit ještě dlouhou dobu. Hlavním cílem upcyklace je zvyšování hodnoty vstupního produktu (který by se stal odpadem) a tím zlepšování hodnot životního prostředí. A přesně tím se zabývá belgická firma IWAS, jejíž myšlenkou je, že použité sklo nemusí nutně skončit na smetišti! Šikovné ruce, designerská duše a obchodní nápad dokáží zázraky. Jsme pyšní, že vám některé z těchto unikátních produktů můžeme nabídnout. Koupí originálních upcyklovaných skleniček a vonných svíček podpoříte řemeslné komunity v Indii, Indonésii a dalších zemích. Děkujeme, že společně s námi pomáháte dělat svět o kousek lepším místem.

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Jaro 2024.

Nápady pro útulnější domov

Naše autorky pro vás připravují blog plný zajímavých článků. Ať už hledáte inspiraci v bytovém designu, šikovné rady do domácnosti, vyzkoušené recepty nebo návody na vyrábění dekorací.

Psali o nás
Newsletter
Novinky a akce
na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů
Léto 2024
16 000 výdejních
míst
a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup