Vylepšete svůj domov s 20% SLEVOU NA VŠE se Dny Marianne. Pouze do neděle!

Vánoce

 

Dárky od srdce

 

Chcete poradit, jaké jsou nejmilejší vánoční dárky? Přece takové, které jsou za prvé – nejobyčejnější, ale typicky vánoční, za druhé – jsou potřebné, takže je obdarovaný užije a neodloží, a za třetí – jsou od vás, to znamená z lásky.

Hřejivá deka potěší každého

 

Dárek, který vše spojuje je hřejivá heboučká deka z mikrovlákna. Nikdy nezklame a potěší všechny věkové kategorie – od dětí až po seniory. Darovat beránkovou soupravu je jako darovat hřejivé objetí, navíc zahřeje i ty největší zmrzlíky. Chybu s ní neuděláte ani vy.

Drobnosti do 500 Kč

 

Darování dárků není podle nás o penězích a ohromení obdarovaného cenou dárku. Jde spíše o nápad, chvilku přemýšlení a snahu potěšit i drobností. Proto pro vás máme speciální tipy na dárky do 500 Kč. Může to být hezký hrneček, placatka, náramek nebo polštářek.

S čím neuděláte chybu?

 

Pokud chcete darovat praktický dárek, jste na správném místě! Prohlédněte si krásná povlečení, prostěradla v celé řadě barev, sady ručníků nebo praktické napínací potahy, které umí proměnit sedací soupravu i styl obývacího pokoje. Nechybí ani pomocníci do kuchyně nebo na zahradu.

Balení dárků bude radostí

 

Aby dárky potěšily i před rozbalením, užijte si samotné zdobení balíčků. Prozradí váš vtip a pečlivost, i pozornost vůči obdarovanému: Na blogu pro vás máme tipy, jak vše hezky zabalit nebo přidat vlastnoručně vyrobenou drobnost.

Vánoční inspirace

Recepty, dekorace, ručně vyrobené dárky...
Patero cukroví, bez něhož nejsou Vánoce

Patero cukroví, bez něhož nejsou Vánoce

Předkové nám odkázali celou fůru lidových tradic. S Vánocemi je jich svázaná pěkná řádka. Přestože mnohé zanedbáváme, protože pro nás z mnoha důvodů ztratily význam, přípravu slavnostních pokrmů a sladkostí rozhodně nepomíjíme.

číst dále
5 tipů na vtipné balení dárků

5 tipů na vtipné balení dárků

Je tisíc důvodů, proč jsme nestihli nebo nesehnali Ježíškovi vše potřebné. Nadílka se blíží, ale stále to ještě není důvod k zoufalství. I na poslední chvíli se dá něco dělat…

číst dále

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na na jarní sezónu.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací. Jste zvědaví, co je nového?

Psali o nás

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Léto 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup