Bytový textil

TEXTIL UMÍ ZÁZRAKY

Textilní doplňky umí interiér zabydlet a hlavně proteplit. Největší změnu dokážou udělat závěsy a záclony. Dovedete si představit byt bez nich? Podobnou službu udělají na gauči přehozy. K lenošení na sedačce potřebujete hřejivou deku, například nejoblíbenější deku z mikrovlákna v úpravě beránek, do které se budete moct zachumlat.

K jídelnímu stolu patří ubrus, krásné prostírání nebo také utěrky a chňapky. Pozornost si zaslouží i židle. Aby se vám pohodlně sedělo, opatřete je měkoučkými sedáky.

Bez textilu se neobejdete ani v koupelně. Pokud nejste fanoušci textilních předložek, zcela určitě vám nechybí ručníky a osušky.

Inspirace v bytovém textilu

Dobré rady, jak udělat váš domov krásným
Romantický styl

Romantický styl

Romantický styl je výjimečný, vyvolává pocity nostalgie a na druhé straně přináší do našich domovů půvab a pohodlí. Napínací potahy Fiorela na sedačky a křesla můžou být první krok k jeho vytvoření.

číst dále
Sedačky bez opěrek

Sedačky bez opěrek

Napínací potahy nabízíme na různé typy sedaček. Krásně vypadají i na variantách bez područek. Chybu neuděláte se světlými tóny, které zvětšují prostor a nechávají vyznít ostatní barvy, které se od nich odráží.

číst dále
Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Katalog produktů

Jaro 2018

1115 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup