Bytový textil

TEXTIL UMÍ ZÁZRAKY

Textilní doplňky umí interiér zabydlet a hlavně proteplit. Největší změnu dokážou udělat závěsy a záclony. Dovedete si představit byt bez nich? Podobnou službu udělají na gauči přehozy. K lenošení na sedačce potřebujete hřejivou deku, například nejoblíbenější deku z mikrovlákna v úpravě beránek, do které se budete moct zachumlat.

K jídelnímu stolu patří ubrus, krásné prostírání nebo také utěrky a chňapky. Pozornost si zaslouží i židle. Aby se vám pohodlně sedělo, opatřete je měkoučkými sedáky. Případné nevzhledné čalounění pomohou překrýt potahy na židle a rázem budou vaše židle vypadat jako nové.

Bez textilu se neobejdete ani v koupelně. Pokud nejste fanoušci textilních předložek, zcela určitě vám nechybí ručníky a osušky.

Inspirace v bytovém textilu

Dobré rady, jak udělat váš domov krásným
Polštář jako dárek

Polštář jako dárek

Povlaků na polštářky máme celou řadu. A vymysleli jsme, jak je nápaditě darovat. Buď zabalit celý polštář nebo věnovat povlak jako manžetu ke květině. Návod najdete na blogu.

číst dále
Jak složit medvídka z ručníku

Jak složit medvídka z ručníku

Naučte se podle videa skládat medvídka z ručníku. Je to opravdu velmi jednoduché. Takto vtipně zabalené je můžete darovat.

číst dále
Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Katalog produktů

Jaro 2017

740 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup