Bytový textil

TEXTIL UMÍ ZÁZRAKY

Textilní doplňky umí interiér zabydlet a hlavně proteplit. Největší změnu dokážou udělat závěsy a záclony. Dovedete si představit byt bez nich? Podobnou službu udělají na gauči přehozy. K lenošení na sedačce potřebujete hřejivou deku, například nejoblíbenější deku z mikrovlákna v úpravě beránek, do které se budete moct zachumlat.

K jídelnímu stolu patří ubrus, krásné prostírání nebo také utěrky a chňapky. Pozornost si zaslouží i židle. Aby se vám pohodlně sedělo, opatřete je měkoučkými sedáky. Případné nevzhledné čalounění pomohou překrýt potahy na židle a rázem budou vaše židle vypadat jako nové.

Bez textilu se neobejdete ani v koupelně. Pokud nejste fanoušci textilních předložek, zcela určitě vám nechybí ručníky a osušky.

Inspirace v bytovém textilu

Dobré rady, jak udělat váš domov krásným
Levandulové polštářky

Levandulové polštářky

Máte rádi voňavé povlečení, ručníky a oblečení? Vyrobte si vlastní levandulové pytlíčky, které ho nejen krásně provoní, ale zároveň zaženou i moly.

číst dále
Hřejivé mikrovlákno

Hřejivé mikrovlákno

Zasněně obdivujete a rádi si pohladíte heboučké plyšové medvídky, které vám připomínají dětství? Pak si zamilujete soupravy z mikrovlákna v úpravě beránek. Tento materiál hřeje stejně jako pravá beránčí kožešinka, ale splňuje všechny požadavky moderní doby.

číst dále
Newsletter

Kolekce a akce

na Váš e-mail

642 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro Váš pohodlný nákup