Bytový textil

TEXTIL UMÍ ZÁZRAKY

Textilní doplňky umí interiér zabydlet a hlavně proteplit. Největší změnu dokážou udělat závěsy a záclony. Dovedete si představit byt bez nich? Podobnou službu udělají na gauči přehozy. K lenošení na sedačce potřebujete hřejivou deku, například nejoblíbenější deku z mikrovlákna v úpravě beránek, do které se budete moct zachumlat.

K jídelnímu stolu patří ubrus, krásné prostírání nebo také utěrky a chňapky. Pozornost si zaslouží i židle. Aby se vám pohodlně sedělo, opatřete je měkoučkými sedáky.

Bez textilu se neobejdete ani v koupelně. Pokud nejste fanoušci textilních předložek, zcela určitě vám nechybí ručníky a osušky.

Méně informací

Inspirace v bytovém textilu

Dobré rady, jak udělat váš domov krásným
Sedáky pro pohodlné židle

Sedáky pro pohodlné židle

Sedáky na židle jsou nepostradatelnou součástí židlí bez čalounění. V létě je můžete přesunout na balkonové židle nebo je užívat k zahradnímu sezení, a v chladnějším období si je děti ochotně vezmou na zem ke svým hrám.

číst dále
Korálová - barva roku 2019

Korálová - barva roku 2019

Každý rok vyhlašuje společnot Pantone barvu roku. Novou královnou je korálová a odstín nese jméno Living Coral (PANTONE 16-1546). Má poskytovat útěchu i povzbuzení v současném proměnlivém světle a zároveň připomenout prchavou krásu přírody v podobě korálů.

číst dále

Tištěný katalog

V novém katalogu najdete tipy pro nadcházející jarní období.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací. Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Vánoce 2018

1338 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup