Krása a zdraví

KRÁSNÁ V KAŽDÉM VĚKU

Každý z nás chce být zdravý a krásný! A mnoho z nás si pod slovem krásný okamžitě vybaví štíhlý. Ne vždycky se ale chce do cvičení doma nebo ve fitness centru a někdy jsou potřeba zázraky téměř na počkání. Pro tyto účely je skvělé stahovací spodní prádlo nebo zeštíhlující legíny. Opticky budete mít hned pár kilo dole. Na osobní váhu si ale raději nestoupejte, tam žádný úbytek nezaznamenáte.

Vždycky ale myslete na to, že zdraví je přednější. Než si ničit nohy na vysokých podpatcích, je lepší pořídit si zdravotní obuv. Do kosmetické taštičky přidejte i bylinné masti, kapky, vitamíny a doplňky stravy.

Péče o tělo je důležitá a nepochybně se vám vrátí. Od řady neduhů vám můžou pomoct zdravotní pomůcky a zdravotní potřeby.

Méně informací

Tipy pro vaše zdraví

Zajímavosti, o kterých jste neměli ani tušení
Spíte dostatečně? Jaký má spánek vliv na vaše zdraví?

Spíte dostatečně? Jaký má spánek vliv na vaše zdraví?

Vyspat se do růžova, spát jako v bavlnce, spát jak hozený do vody, spát jak nemluvně, spát jako zabitý. Už naši předkové věděli, jak důležitý pro jejich organismus pořádný a vydatný spánek je. Proto vymysleli hromadu přirovnání, která se spánkem souvisí. Proč je spánek pro vaše zdraví tak nezbytný?

číst dále
Uzdravte se vůní - jak začít s aromaterapií?

Uzdravte se vůní - jak začít s aromaterapií?

Bolí vás často hlava? Jste neustále ve stresu? Celou noc prokašlete? Zkuste na své zdraví a psychiku zapůsobit vůněmi. Aromaterapii si jako léčebnou techniku oblíbili již staří Egypťané.

číst dále

Tištěný katalog

V novém katalogu najdete tipy pro nadcházející jarní období.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací. Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Vánoce 2018

1338 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup