Tierra Verde Prací prášek na bílé prádlo a pleny, 5 kg

Kód: 1807402

Tierra Verde Prací prášek na bílé prádlo a pleny, 5 kg

Kód: 1807402
Prodej již skončil ... ale nezoufejte, pomůžeme vám vybrat jiné zboží. Prohledat kategorii Ekologické praní

Tierra Verde Prací prášek na bílé prádlo a pleny, 5 kg

Vegan
Ekologické obaly
Šetrná výroba a materiály
Hypoalergenní
Vhodné pro domácí čističky vody
Zjistěte více najetím myši

Prací prášek na bílý a stálobarevný textil s bělicím účinkem a antimikrobiální přísadou je vhodný na ložní prádlo, dětské oblečení a látkové pleny z přírodních vláken i směsných tkanin. Účinnou složkou jsou rozemleté mýdlové ořechy v biokvalitě obsahující rostlinný saponát – saponin a prášek z olivového mýdla a další šetrné složky, které zbavují prádlo případných mikrobů a zápachu. Neobsahuje žádnou parfemaci. Přípravek byl testován na kožní snášenlivost a je dobře tolerován i pokožkou dětí do 3 let. Prášek splňuje parametry vegan produktu, je dobře odbouratelný v přírodě, obal je z recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Balení 5 kg vystačí až na 333 pracích dávek.

Použití
Pro praní v pračce na bílé a stálobarevné textilie z přírodních vláken i směsných tkanin, dětské oblečení a látkové pleny, ložní prádlo. Prášek není vhodný na fleecové materiály, protože může snižovat jejich savost. Pro praní v pračce i v ruce.Pro alergiky a lidé s jinými kožními problémy doporučujeme přidat máchadlo - neutralizuje pH máchací lázně a vypláchne zbytky nečistot a pracích prostředků, které mohou dráždit pokožku.

Dávkování
15 g prášku (1 polévková lžíce) na prací cyklus pro 4-5 kg prádla. Pokud to materiál umožňuje, pereme nejméně na 40 °C (pro snazší rozpouštění např. potu a mastnoty). Při tvrdé vodě doporučujeme použít Změkčovač vody nebo dávku prášku zvýšíme až na dvojnásobek. Skvrny před praním ošetříme například žlučovým mýdlem. Při silném znečištění dávku prášku zvýšíme až na dvojnásobek nebo prádlo necháme před praním odmočit - rozpustíme 1 až 2 lžíce prášku PUER v teplé vodě a necháme namočené nejlépe přes noc.

Teplota praní
Přípravek je vhodný i pro praní při teplotách nad 40 °C. Účinné praní ve studené vodě vyžaduje mnohem více chemie (nebo mechanické práce), přitom ušetříme vlastně jen pár desítek halířů za ohřívání vody.

Bezpečnost
Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný výrobek odevzdejte ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.

Složení
> 30 % uhličitan sodný, 5-15 % perkarbonát sodný, 5-15 % silikát, 5-15 % hydrogenuhličitan sodný (soda bicarbona), citronan sodný; < 5 % prášek z mýdlových ořechů v biokvalitě a prášek z olivového mýdla (mýdlo z olivového oleje, chlorid sodný)

 

Použité suroviny představují co nejmenší zátěž pro zdraví lidí i planety.  Není testováno na zvířatech. Tento výrobek neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickou parfemaci ani barviva. Vhodné pro ČOV.

TIERRA VERDE
Česko-slovenská společnost Tierra Verde byla založená v roce 2008 s cílem objevovat a vyvíjet výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví, životní prostředí a naši planetu. Stáhněte si průvodce světem ekologicky šetrné drogerie s praktickými tipy na ekologický úklid.

Přečtětě si o značce více »

ČESKÝ VÝROBEK
Podporujte s námi domácí výrobce nákupem kvalitních produktů. Zaručená jistota původu, prvotřídních materiálů a tradice. Ne nadarmo se říká zlaté české ručičky!

Parametry

Značka Tierra Verde
Vlastnosti Vhodné pro vegany
Pro citlivou pokožku
Rozložitelné v přírodě
Hypoalergenní
BIO kvalita
Bez syntetické parfemace
Ekologický obal
Vhodné pro ČOV
Bez vůně
Český výrobek Ano

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Léto 2022.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Léto 2022

16 000 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup