Designové POVLEČENÍ ZDARMA objednávce nad 1500 Kč.

Představujeme značku Tierra Verde

 

Česko-slovenská společnost Tierra Verde byla založená v roce 2008 s cílem objevovat a vyvíjet výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví, životní prostředí a naši planetu. Veškerá ekodrogerie i ekokosmetika je vyráběna v ČR, ve výrobně v Brně, kde Tierra Verde zaměstnává zdravotně znevýhodněné lidi a obalové materiály od surovin používá na výrobu dalších užitečných produktů.

 

 

Hlavní surovinou ekologické kosmetiky i drogerie Tierra Verde jsou výtažky z mýdlových ořechů v BIO kvalitě (certifikát India Organic) doplněné rostlinnými nebo minerálními složkami. Výrobky neobsahují ropné látky, syntetické parfémy, barviva ani enzymy.

Ekologická drogerie od Tierra Verde je vyráběná pod značkou Yellow&Blue. Výrobky jsou vhodné pro biologické a kořenové čističky odpadních vod a septiky, nejsou testované na zvířatech.  

Tierra Verde je zatím jako jediná česká značka držitelem mezinárodně uznávaného ekologického certifikátu ECO GARANTIE®.

 

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Jaro 2024.

Nápady pro útulnější domov

Naše autorky pro vás připravují blog plný zajímavých článků. Ať už hledáte inspiraci v bytovém designu, šikovné rady do domácnosti, vyzkoušené recepty nebo návody na vyrábění dekorací.

Newsletter
Novinky a akce
na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů
Léto 2024
16 000 výdejních
míst
a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup