Vybavení kuchyně

KUCHYŇ SRDCE DOMOVA

Možná taky řešíte, že by vaše kuchyňská linka potřebovala nafouknout. Hrnce, pánve, jídelní soupravy, talíře a hrnky jsou ukryté ve skříňkách, příbory a nože v šuplíkách, ale na kuchyňské lince byste chtěli místo pro kuchyňský robot, varnou konvici, mlýnek, odšťavňovač, mixér na smoothie nebo třeba krásný chlebník. Kuchyňské spotřebiče sice zabírají místo, ale šetří čas.

V kuchyni vzniká spousta dobrot, které mohou dělat radost po celý rok. Zavařování je opět v módě a tak nechybí v nabídce zavařovací hrnce nebo zavařovací skleničky.

A samozřejmě cukrářské pomůcky pro výrobu sladkostí pro speciální příležitosti. Ať už to jsou moderní silikonové formy na pečení nebo formy na cukroví.

Méně informací

Staňte se hvězdou v kuchyni

Tipy a rady, jak se v kuchyni nezbláznit
Ochucené šlehačky

Ochucené šlehačky

Pařížská a kávová šlehačka rozšíří váš repertoár na zdobení moučníků, ale především rychlých pohárů se zmrzlinou nebo ovocem. Na ty si pořiďte krásné sklenice a dezert vykouzlíte během chvíle. Vyzkoušejte tyto i další recepty na ochucené šlehačky z našeho blogu.

číst dále
Věnec z jablečných donutů

Věnec z jablečných donutů

Recepty na sladké polevy se vám budou hodit na bábovky, slavnostní řezy nebo na odpalované těsto. S pomocí koblihovače Clatronic pak můžete vytvořit donutový věnec, který vám ozdobí velikonoční stůl.

číst dále

Tištěný katalog

V novém katalogu najdete tipy pro nadcházející letní období.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací. Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Léto 2019

1338 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup