Vybavení kuchyně

ABY VÁM TO V KUCHYNI ŠLO OD RUKY

Ulehčit si práci v kuchyni a mít více času na sebe. Od toho tady jsme. Proto v naší nabídce najdete vše, co potřebujete k vaření, pečení i stolování. Jediná věc, se kterou vám nepomůžeme, je nafouknutí vaší kuchyňské linky.

Staňte se hvězdou v kuchyni

Tipy a rady, jak se v kuchyni nezbláznit
Rychlé svačinky do zaměstnání

Rychlé svačinky do zaměstnání

Ranní shon přípravě svačin příliš nepřeje. Alespoň občas si večer nachystejte zdravé jídlo na zítřek. Postaráte se o to, že váš pracovní den bude příjemnější. Vydatná snídaně a svačina vytvoří energetické palivo pro naše tělo na celý den. Když tento fakt přeskočíme, většinou se v odpoledních hodinách nemůžeme tzv. dojíst, nebo nás honí mlsná. Dopoledne si směle dopřejte porci sacharidů. Náš mozek je velkým spotřebitelem cukru a tak mu ho dopřejte, abyste byli výkonní. Sacharidy jsou stejným zdrojem energie i pro svalovou tkáň. Bez jejich pravidelného přísunu byste brzy cítili vleklou únavu.

číst dále
5 staročeských specialit

5 staročeských specialit

Mohlo by se zdát, že staročeská kuchyně byla pořádně vydatná, ale ne vždy je to pravda. Patřily do ní luštěniny, kroupy, med, kysané zelí, sušené ovoce do omáček i sladkostí a mnoho dalšího. Především to byly zdravé suroviny, které se v naší zemi daly vypěstovat a sklidit. Jídelníček utvářela potřeba vše dokonale zužitkovat do posledního drobečku.

číst dále

Tištěný katalog

V novém katalogu najdete tipy pro nadcházející období.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací. Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Vánoce 2019

2715 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup