Skleněné dózy s víčky Grande 3 ks

Kód: 15907

Skleněné dózy s víčky Grande 3 ks

Kód: 15907
Prodej již skončil ... ale nezoufejte, pomůžeme vám vybrat jiné zboží. Prohledat kategorii Dózy a boxy
Skleněné dózy s víčky Grande 3 ks
  • sada 3 kusů
  • granitový dekor

Skleněné dózy s víčky v dekoru grande jsou ideální pro skladování potravin a pochutin, které v nich zároveň tvoří krásný dekorativní prvek interiéru. Díky čirému sklu máte přehled o obsahu dózy. Plastové víčko má gumové těsnění.

Materiál: sklo, plast

Rozměry:

  • objem 0, 425 l - pr. 8, 5 x v. 10 cm
  • objem 0, 72 l - pr. 8, 5 x v. 14 cm
  • objem 1 l - pr. 9 x v. 18 cm

Vyzkoušeli jsme za vás!

Skleněné dózy s víčky využijete nejen na skladování potravin. Vyzkoušeli jsme, jak obstojí pro uchování zavařenin, a připravili podle klasického amerického receptu pear honey. Ačkoliv jde podle překladu o hruškový med, žádný med neobsahuje, ale chutná po něm.

Sklenice však můžete využít i zcela jinak - třeba v nich po celý rok zakládat a pěstovat půvabné zelené zahrádky. Rostliny si v otevřených sklenicích vytvoří své vlastní mikroklima a vegetují si tu velice ochotně. Máme pro vás rady, jak je založit a udržovat.

Jedlé dárky patří mezi oblíbené dárky, ať už na Vánoce nebo kdykoliv během roku. Pokud chcete darovat něco osobního a zároveň užitečného, vsaďte na doma vyrobené jedné dárky. Naplňte sklenici, přidejte recept a vše hezky ozdobte. Na našem blogu najdete šikovné tipy i recept na křehké motýlky. Podobně jako pro sladké pečení, můžete připravit ale i směs na chléb.

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Jaro 2024.

Nápady pro útulnější domov

Naše autorky pro vás připravují blog plný zajímavých článků. Ať už hledáte inspiraci v bytovém designu, šikovné rady do domácnosti, vyzkoušené recepty nebo návody na vyrábění dekorací.

Newsletter
Novinky a akce
na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů
Léto 2024
16 000 výdejních
míst
a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup