Stali jsme se Dobrým Andělem

Pomáháme rádi. Někdy to jsou jen malé dobré skutky jako je zjišťování, kde se zasekl váš balíček. Jindy větší, jako například darování povlečení, které nám zůstane dlouho na skladě, do chráněné šicí dílny. Říkali jsme si, že by to chtělo ale něco většího.

PROSINEC 2015 

A jak tomu bývá, zasáhla náhoda. My jsme měli 10.000 fanoušků na facebooku a zároveň narazili na video, že Dobrých Andělů už je více než 50.000.  Pročetli podmínky, jak se stát Dobrým Andělem, a bylo to přesně to, co jsme hledali.

  • Spojit se s velkým celkem
  • Přesně vědět, kam peníze jdou
  • Pomáhat těm, kteří to pravdu potřebují

Díky Andělskému účtu můžeme sledovat, komu naše peníze pomohly, a přečíst si příběhy rodin i jejich ohlasy. Po celý rok 2016 tak budeme pomáhat rodinám, které to opravdu potřebují.

 

PROSINEC 2016

Máme za sebou první narozeniny. Za rok naší andělské služby naše peníze pomohly 60 rodinám. Je to skvělý pocit vědět, že pomáháme konkrétním rodinám a můžeme si přečíst jejich příběhy. 

Proto jsme se rozhodli ve spolupráci s Dobrým Andělem pokračovat a ještě ji o kousek posunout. Stali jsme se jedním z finančních partnerů nadace. I nadále budeme financovat pomoc konkrétním rodinám stejnou částkou jako v loňském roce, ale ještě navíc přidáme stejnou částku na provoz nadace. Díky tomu bude moct věnovat Dobrý Anděl všechny peníze od „dobrých andělů“ vhodným rodinám a zároveň získá dostatek finančních prostředků na marketingové a provozní náklady. 

Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Katalog produktů

Jaro 2018

1115 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup