Stali jsme se Dobrým andělem

Pomáháme rádi. Někdy to jsou jen malé dobré skutky jako je zjišťování, kde se zasekl váš balíček. Jindy větší, jako například darování povlečení, které nám zůstane dlouho na skladě, do chráněné šicí dílny. Říkali jsme si, že by to chtělo ale něco většího.

PROSINEC 2015 

A jak tomu bývá, zasáhla náhoda. My jsme měli 10.000 fanoušků na facebooku a zároveň narazili na video, že Dobrých andělů už je více než 50.000.  Pročetli podmínky, jak se stát Dobrým andělem, a bylo to přesně to, co jsme hledali.

  • Spojit se s velkým celkem
  • Přesně vědět, kam peníze jdou
  • Pomáhat těm, kteří to pravdu potřebují

Díky Andělskému účtu můžeme sledovat, komu naše peníze pomohly, a přečíst si příběhy rodin i jejich ohlasy. Po celý rok 2016 tak budeme pomáhat rodinám, které to opravdu potřebují.

 

PROSINEC 2016

Máme za sebou první narozeniny. Za rok naší andělské služby naše peníze pomohly 60 rodinám. Je to skvělý pocit vědět, že pomáháme konkrétním rodinám a můžeme si přečíst jejich příběhy. 

Proto jsme se rozhodli ve spolupráci s Dobrým andělem pokračovat a ještě ji o kousek posunout. Stali jsme se jedním z finančních partnerů nadace. I nadále budeme financovat pomoc konkrétním rodinám stejnou částkou jako v loňském roce, ale ještě navíc přidáme stejnou částku na provoz nadace. Díky tomu bude moct věnovat Dobrý anděl všechny peníze od „dobrých andělů“ vhodným rodinám a zároveň získá dostatek finančních prostředků na marketingové a provozní náklady. 

 

PROSINEC 2017

Naše spolupráce s nadací Dobrý anděl i nadále pokračuje. Od našeho andělského zrození jsme poslali 25 finančních příspěvků a pomohli více než 100 rodin ve finanční tístni. Kromě toho finančně podporujeme chod nadace, aby peníze od dárců mohly být rozděleny opravdu do posledního haléře. 

Nadace Dobrý anděl nás požádala o pár řádků. A tady jsou.  

„V decoDoma věříme, že pomáhat slabším je samozřejmá součást života. Mnoho z nás má osobní zkušenost a ví, jak náročná je péče o vážně nemocného či postiženého člena rodiny. Finanční pomoc těm, kteří se náhle dostali do těžké životní situace, je tím nejsnazším, co můžeme udělat. A prostřednictvím Dobrého anděla je to tak snadné! Milá nadace, jen tak dál. Máte naši naprostou důvěru, moc si Vaší práce vážíme a držíme Vám palce do dalších let.“

Lenka Cvejnová, výkonná ředitelka decoDoma 

 

PROSINEC 2018 

Čím jsme starší, tím je náš vánoční seznam kratší. Postupem času totiž pochopíme, že ty nejkrásnější a nejdůležitější věci se koupit nedají. Například zdraví. Pro všechny z nás je důležité, ale ne všichni mají to štěstí, se z něj těšit.

Jsme rádi, že je zde organizace Dobrý anděl, která pomáhá, aby rodiny nemocných dostávaly pravidelnou měsíční finanční pomoc ve výši několika tisíc korun. Díky finanční podpoře dokáže navýšit měsíční příjem rodin s dětmi, které přivedla těžká nemoc do finanční tísně, v průměru o 20 %.  Věříme, že tato pomoc je důležitá a má smyl. I v následujícím roce proto budeme finančně nadaci podporovat a zůstaneme jedním z hlavních finančních partnerů.

Tištěný katalog

V novém katalogu najdete tipy pro nadcházející letní období.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací. Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Léto 2019

2715 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup