Matrace

Dopřejte si kvalitní spánek s luxusními Španělskými matracemi Don Almohadón! Španělé si uvědomují, jak je důležitý kvalitní spánek pro zdraví a pohodu člověka, proto je pro ně siesta posvátná. Kdo jiný než národ milovníků kvalitního spánku by měl být odborník na kvalitní matrace?

Exkluzivní matrace Don Almohadón jsou vyvíjeny za použití nejvyspělejších technologií. Jádra matrací jsou vyráběna z prvotřídní studené pěny Eliocel, která zaručuje jejich optimální tuhost. Eliocel je velmi pružná a tvarově stálá studená pěna, která se přizpůsobí přirozenému tvaru páteře a díky svému molekulárnímu složení umožňuje dokonalou cirkulaci vzduchu uvnitř matrace. Nepřenáší vibrace partnera a je zcela tichá. Matrace Don Almohadón splňují přísné předpisy EU týkající se kontroly kvality. Že si firma za svými matracemi stojí,  potvrzuje garance 8 let na deformaci jádra. Studená pěna Eliocel je trvanlivější než latexová pěna, proto nemá limit pro váhu uživatele. Matrace Don Almohadón vám poskytnou zdravý a pohodlný spánek bez kompromisů.

Méně informací
  • Doporučené
  • Od nejlevnějšího
  • Od nejdražšího
  • Od nejoblíbenějšího
6 produktů
  • 1

Tištěný katalog

V novém katalogu najdete tipy pro nadcházející jarní období.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací. Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Vánoce 2018

1338 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup