Jak objednat

Máme pro vás hned několik pohodlných způsobů, jak objednat. Nejjednodušší způsob je prostřednictvím našeho e-shopu, kde můžete využít možnost rychlé objednávky zboží z na našeho tištěného katalogu. Pokud byste si nevěděli s vaší objednávkou rady, můžete zavolat na naši zákaznickou linku, kde vám s objednávkou pomůžou naše ochotné operátorky.

 


TELEFONICKY:

491 204 204

Naše operátorky jsou k dispozici 7 dní v týdnu: Po - Pá 7 - 22 hod., So - Ne (i státní svátky) 8 - 20 hod.

 

ONLINE:

www.decodoma.cz

Najdete tu mnoho dalších produktů, stejně jako zajímavé nápady, recepty a mnohem více informací. Při správném odeslání objednávky Vám zašleme automatickou odpověď o přijetí objednávky. V případě dotazu se pak můžete obrátit na emailovou adresu, ze které Vám potvrzení došlo.

 

E-MAILEM:

objednavka@decodoma.cz

Naše operátorky Vám potvrdí, že Vaše objednávka byla úspěšně přijata.

 

PÍSEMNĚ:

pošlete nám svoji objednávku na adresu decoDoma, Březhradská 177, 503 32 Hradec Králové

 


Informace o zásilce:

Pokud si přejte být informování o zásilce, nezapomeňte nám sdělit Vaše mobilní číslo, či emailovou adresu, kam Vám můžeme informace zaslat. V den podání zásilky u České pošty Vám na uvedený kontakt přijde SMS zpráva nebo email s informací, že je zásilka připravena k doručení. Dále budete od České pošty informováni o případné možnosti vyzvednutí zásilky, době uložení a konci úložní doby.

Více informací o způsobu dodání naleznete v části Doprava a platba.

 

Storno objednávky:

Pokud si z jakéhokoliv důvodu přejete stornovat objednávku, kontaktujte prosím neprodleně náš zákaznický servis. Můžete nás kontaktovat telefonicky, emailem, přes chat či přes kontaktní formulář. Pokud zásilka nebyla ještě předána k doručení, je možné objednávku stornovat. Pokud zásilka již byla předána přepravci, bude Vás operátor informovat o dalším postupu.

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce 2023.

Nápady pro útulnější domov

Naše autorky pro vás připravují blog plný zajímavých článků. Ať už hledáte inspiraci v bytovém designu, šikovné rady do domácnosti, vyzkoušené recepty nebo návody na vyrábění dekorací.

Newsletter
Novinky a akce
na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů
Vánoce 2023
16 000 výdejních
míst
a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup