Jak objednat?

TELEFONICKY: 840 23 23 23

Naše operátorky jsou k dispozici 6 dní v týdnu: Po - Pá 8 - 18 hod., So 8 - 12 hod. V neděli a ostatních hodinách funguje záznamník

ONLINE: www.decodoma.cz

Najdete tu mnoho dalších produktů, stejně jako zajímavé nápady, recepty a mnohem více informací. Při správném odeslání objednávky Vám zašleme automatickou odpověď o přijetí objednávky. V případě dotazu se pak můžete obrátit na emailovou adresu, ze které Vám potvrzení došlo.

E-MAILEM: objednavka@decodoma.cz

Naše operátorky Vám potvrdí, že Vaše objednávka byla úspěšně přijata.

PÍSEMNĚ: pošlete nám svoji objednávku na adresu

decoDoma
Březhradská 177
503 32 Hradec Králové

Informace o zásilce:

Pokud si přejte být informování o zásilce, nezapomeňte nám sdělit Vaše mobilní číslo, či emailovou adresu, kam Vám můžeme informace zaslat.

V den podání zásilky u České pošty Vám na uvedený kontakt přijde SMS zpráva nebo email s informací, že je zásilka připravena k doručení.

Dále budete od České pošty informováni o případné možnosti vyzvednutí zásilky, době uložení a konci úložní doby.

Více informací o způsobu dodání naleznete v části Doprava a platba.

Storno objednávky:

Pokud si z jakéhokoliv důvodu přejete stornovat objednávku, kontaktujte prosím neprodleně náš zákaznický servis. Můžete nás kontaktovat telefonicky, emailem, přes chat či přes kontaktní formulář. Pokud zásilka nebyla ještě předána k doručení, je možné objednávku stornovat. Pokud zásilka již byla předána přepravci, bude Vás operátor informovat o dalším postupu.

Newsletter

Kolekce a akce

na Váš e-mail

Katalog produktů

Vánoce 2016

700 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro Váš pohodlný nákup