Všechno musí pryč! Likvidace zimních zásob se slevou až 65 %.   Výhodně nakoupit >

Certifikáty a ocenění

Heuréka - Ověřeno zákazníky

Kvalitu služeb máme potvrzenou našimi zákazníky. Díky jejich spokojenosti jsme od portálu Heuréka získali prestižní certifikát Ověřeno zákazníky. Podmínkou pro toto ocenění je vysoká spokojenost zákazníků s objednávkou na našem e-shopu. Kritérii je úroveň poskytovaných služeb, komunikace se zákazníkem a rychlost dodání zboží.


Heuréka - Garance nákupu

Pečeť GARANCE označuje vysoce spolehlivé obchody, ve kterých jste při nákupu přes Heuréka košík chráněni zárukou vrácení peněz až do výše 10 000 Kč. Tuto záruku poskytuje Heuréka jako snahu odlišit kvalitní obchody a usnadnit vám výběr.

Více informací o Garanci nákupu najdete zde.


ShopRoku 2015 - Cena popularity

Prestižní ankety ShopRoku jsme se účastnili poprvé a díky přízni našich zákazníků se nám podařilo dostat se do finále v kategorii Cena popularity. Děkujeme!


APEK - Certifikovaný obchod

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) provádí certifikace e-shopů již od roku 1999 a klade si za cíl zvýšit důvěryhodnost nakupování na internetu. Obchod decoDoma získal od APEKu ocenění Certifikovaný obchod. Naši zákazníci si tak mohou být jisti, že dodržujeme základní pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu na internetu, úplně a pravdivě informujeme o provozovateli, procesu nákupu, vyřízení objednávek a reklamací a zajišťujeme bezproblémovou komunikaci.


OEKO-TEX Standard 100

U výrobků označených certifikátem Důvěra v textílie (OEKO-TEX Standard 100) máte jistotu, že jsou vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Zkušební kritéria pro certifikaci textílií a příslušné zkušební metody jsou standardizované na mezinárodní úrovni.

Tištěný katalog

V novém katalogu najdete tipy pro nadcházející období.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací. Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Vánoce 2019

2715 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup