Kompletní dárková sada - černý čaj

Kód: 10461
-23 %

Kompletní dárková sada - černý čaj

Kód: 10461
Prodej již skončil ... ale nezoufejte, pomůžeme vám vybrat jiné zboží. Prohledat kategorii Čaje

Kompletní dárková sada - černý čaj

Kvetoucí čaj je čaj vázaný do kulovitých oříšků. Tajemstvím vázání čajových lístků do těchto unikátních uměleckých děl vládne jen úzká skupina čínských mistrů, proto je kvetoucí čaj tak vzácný. Uvnitř každého oříšku kvetoucího čaje je vázaný květ různých barev a velikostí. Kvetoucí čaj se rozvine, pokud ho vložíte do nádoby, nejlépe skleněné, s horkou vodou. Horká voda způsobí, že se čajové lístky začnou pomalu rozevírat, a uvolní květ, který se skrývá uvnitř. Pravý kvetoucí čaj je vyroben pouze z těch nejlepších lístků černého čaje.

Černý čaj používaný k výrobě kvetoucího čaje je v Číně známý jako čaj červený, a to z toho důvodu, že je při louhování zbarvený do červena. Tento černý čaj má velice jemnou chuť, neboť se získává z pupenů Bai HaoYin Zhen stejně jako bílý čaj. Rozdíl mezi bílým a černým čajem je v různém kultivačním procesu. V dárkové sadě održíte 6 kvetoucích čajů se skleněnou konvičkou.

Tento kvetoucí čaj splňuje nejpřísnější normy Evropské unie (EG) Nr. 396/2005 o maximálním možném množství obsažených pesticidů.

Parametry:

  • Objem konvičky: 500 ml
  • Obsah balení:
  • 2x Jasmínový polibek (Rote Affäre)
  • 2x Západ Slunce (Purpur Schein)
  • 2x Šepot vulkánu (Vulkangeflüster)
  • 1x Skleněná konvička Creano
  • 1x Dárková papírová krabička

 

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Léto 2022.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Léto 2022

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup