Představujeme italského výrobce GAICO

Italská firma Gaico je jednou z nejznámějších světových firem vyrábějících napínací potahy na sedací soupravy.

Historie této firmy sahá až do roku 1965, kdy se ještě jmenovala Paulato Adriano a zabývala se výrobou paličkovaných krajek a třásní. Po pár letech firma změnila své jméno na Gaico a přešla na výrobu přehozů a přikrývek. Sídlo firmy najdete již přes 35 let v malém italském městě Gandino, které leží v malebných Bergamských Alpách.

Od roku 2001 se firma Gaico začala specializovat na výrobu mezinárodně patentovaných elastických látek s plastickými reliéfy, které jsou roztažitelné do délky i do šířky. Z těchto látek se šijí napínací potahy na nejrůznější druhy sedaček, křesel, židlí a dokonce i na několik typů rohových sedacích souprav.

V roce 2011 vytvořila firma Gaico novou obchodní značku Paulato by Gaico. Pod touto značkou se jedinečné bielastické potahy začaly s velkým úspěchem šířit do Evropy a následně i do celého světa.

Veliký důraz klade firma Gaico na kvalitu materiálů, které neobsahují žádné škodlivé látky a také sleduje nejnovější trendy v barvách a vzorech, které promítá do svých výrobků. Samozřejmostí je i přísná kontrola kvality již ušitých potahů, která se nepochybně daří udržet i díky tomu, že výroba probíhá výhradně v jedné italské továrně.

Zákazníci velmi oceňují nejen kvalitu ale i jedinečnost těchto krásných elastických potahů.

Všechny napínací potahy italského výrobce Gaico splňují požadavky na zdravotní nezávadnost, a tudíž mohou být držitelem certifikace OEKO-TEX® Standard 100.

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce 2022.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Vánoce 2022

16 000 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup