POUZE DNES! Levandulový polštářek jako DÁREK k nákupu unikátních oboustranných peřin Dual Feel..

Představujeme španělského výrobce Nueva Textura

Firma Nueva Textura sídlící ve městě Ontynient ve španělské Valencii je jednou ze čtyř textilních společností spadajících pod Holding Group VALENZATEX. Nueva Textura se zaměřuje na navrhování potahových a dekoračních látek, ze kterých pak šije potahy na sedací soupravy, plédy a přehozy.

Přestože byla společnost Nueva Textura založena až v roce 2004 a na trhu je teprve krátce, stačila se už dostat do povědomí zákazníků po celém světě. Za oblibou jejich textilních vyrobků se 100% španělským původem stojí výborná kvalita, zajímavý design, kreativita a v neposlední řadě také servis poskytovaný pro zákazníky.

Mezi nejoblíbenější produkty firmy Nueva Textura patří napínací potahy na sedací soupravy a na jídelní židle, které se vyrábí ve dvou provedeních, jako monoelastické, roztažitelné v jednom směru a bielastické, které jsou roztažitelné na délku i na šířku.

Druhá textilní firma spadající pod Holding Group VALENZATEX se jmenuje Cotopur a zaměřuje se na výrobky potřebné pro zdravý a pohodlný spánek, jako jsou polštáře, matrace a matracové chrániče. Výrobky firmy Cotopur jsou antialergické a vyrobené z přírodních a ekologicky nezávadných materiálů.

Podobný sortiment nabízí i firma Don Almohadon, která také patří do Holdingu VALENZATEX. Tato společnost využívající nejmodernější technologie se řadí k předním výrobcům potřeb pro zdravý spánek ve Španělsku. Jejich polštáře a matrace však putují i do jiných států Evropy, také do Asie, Jižní Ameriky a dokonce i do Afriky.

Čtyřlístek ryze španělských firem vyrábějících bytový textil uzavírá společnost Vialman, která se zabývá výrobou a prodejem přikrývek, dek, ubrusů a závěsů.

Všechny čtyři dceřiné společnosti Holding Group VALENZATEX vyrábějící textilní výrobky pro domácnost mají společné cíle, které spočívají nejen ve snaze o spokojenost zákazníků, ale také v maximální šetrnosti k životnímu prostředí, využívání energií z obnovitelných zdrojů a vysokém podílu přírodních a zdravotně nezávadných materiálů ve všech svých textilních produktech.

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Jaro 2024.

Nápady pro útulnější domov

Naše autorky pro vás připravují blog plný zajímavých článků. Ať už hledáte inspiraci v bytovém designu, šikovné rady do domácnosti, vyzkoušené recepty nebo návody na vyrábění dekorací.

Psali o nás
Newsletter
Novinky a akce
na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů
Léto 2024
16 000 výdejních
míst
a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup