... domov příjemnější, život jednodušší? Společně to zvládneme! Zdá se, že teď budeme ve svých domovech trávit víc času. Proto bychom vám chtěli přinést tipy, jak si ho co nejvíce zpříjemnit a těšit se z jeho útulnosti a bezpečí.

 

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

 

Myslíme na bezpečnost vaši i našich zaměstnanců:

 

  • Expedice jede na plné obrátky. Náš velký dík patří pracovníkům skladu, kteří dělají vše pro to, abyste svůj balíček obdrželi do 2 pracovních dnů.
  • Call centrum pracuje bez omezení. Všechny naše operátorky (CZ/SK/PL/RO) pracují z domova, stejně jako řada dalších zaměstnanců.
  • Při kontaktu s cizími osobami (dopravci, kurýři) nosí naši zaměstnanci roušku a snaží se udržet odstup 2 m.
  • Na všech odděleních jsou k dispozici desinfekce na ruce 

 

NAŠE SLUŽBY VE VÝJIMEČNÉ SITUACI

 

  • Call centrum funguje bez omezení, stejně jako e-shop.
  • S ohledem na maximální míru bezpečí upřednostňujeme platbu předem.
  • Kamenné prodejny v Pardubicích, Plzni a Hradci Králové fungují bez omezení s důrazem na bezpečný nákup.
  • Můžete využít služeb všech dopravců:

Pobočky České pošty zůstávají zatím otevřené s upravenou otevírací dobouDoručování zásilek probíhá bez omezení. ČP prodloužila úložní dobu dopisů na 30 dnů a balíků na 15 dnů. 

PPL zatím udržuje síť Parcelshopů, je však třeba aktualizovat dostupnost na www.ppl.cz. PPL rovněž preferuje platbu předem.

Zásilkovna bude vydávat pouze při platbě kartou (tj. bezkontaktně). Na vašich balíčcích, které v Zásilkovně uvízly, pracujeme a snažíme se je dostat co nejdříve k vám.

 

NA CO SE NEJČASTĚJI PTÁTE?

 

Doručí mi přepravce balíček, když si objednám v době 14denní karantény? 

Ano, ale je nutné nás o této skutečnosti informovat a doplnit tuto informaci do poznámky k objednávce. Jedná se o bezpečnostní krok pro naše přepravce.

Mám objednávku s osobním odběrem na pobočce Zásilkovny, která je momentálně zavřená. Co mám dělat?

Vyčkejte na další instrukce. Zásilkovna i my děláme maximum pro možnost změny doručení nebo prodloužení termínu uložení na pobočkách. 

Mohu si objednat zboží na dobírku a zaplatit přepravci v hotovosti? 

Platba na dobírku je možná, ale doporučujeme, abyste s ohledem na maximální míru bezpečí vaši i dopravců využívali platbu předem. Zásilkovna vydává balíčky na dobírku pouze při platbě kartou (tj. bezkontaktně). 

Musím dodržet 30denní lhůtu pro vrácení nebo výměnu zboží, když jsem se ocitl na 14 dnů v karanténě? 

S ohledem na doporučení vlády o minimalizaci pobytu ve veřejných prostorách jsme prodloužili lhůtu na vrácení nebo výměnu zboží na 90 dnů. 

Jak dlouho bude trvat vyřízení reklamace za vrácené zboží? 

Všechny reklamace se snažíme za každých okolností vyřizovat co nejdříve, bez zbytečného prodlení, včetně vrácení peněz.  

 

 

 

 

 

ZABAVTE SE RUČNÍ VÝROBOU

 

Vyrábějte... Jaro už je za okny v plném proudu. Vpusťte si jeho svěží náladu i do vašeho interiéru. Inspirujte se našimi tipy na tvoření a vyrobte si dekorace pro radost. Jarní svícny nebo květinové aranžmá jsou sázkou na jistotu.

 

Myslete na vaše zdraví... Jezte hodně ovoce, zeleniny a mějte dostatečný přísun vitamínů. Na blogu najdete recept na sirup z rýmovníku nebo zázvorový sirup. Jsou významnými pomocníky v posílení vaší imunity.

 

VESELÁ MYSL - PŮL ZDRAVÍ

 

Uvěznila vás karanténa? Je dobré vytvořit si nový režim. Bude se vám v něm pak lépe fungovat. A pokud zaměstnáte ruce, dost pravděpodobně nebude mít hlava tolik času na přemýšlení. Vyzkoušejte tipy z našeho blogu.

 

Upeč třeba chleba... Nemusíte do obchodu, naučíme vás připravovat domácí pečivo. Třeba rychlý chléb ze sušeného droždí nebo poctivý kváskový.

 

Obalte si nervy... Je ideální čas pustit se do náročnějších cukrářských kousků. Veškeré návody naleznete na našem blogu včetně fotopostupů. Bez problémů je zvládnete. Pro případné rady nám můžete napsat do komentáře u receptu. Zkuste třeba tradiční větrníky nebo některý z výborných dortů.  

 

ZKRAŤTE SI DLOUHÝ ČAS SOUTĚŽÍ

 

Ne nadarmo se říká zlaté české ručičky. Vyfoťte nám, jakým způsobem si krátíte dlouhou chvíli. Vyrábíte velikonoční dekorace? Vaříte? Vrhli jste se na úpravu zahrady? Pochlubte se a pošlete nám foto pro inspiraci, připojte komentář a zapojte se do soutěže o 5 beránkových souprav. Soutěž trvá od 19. 3. do 20. 4.

Věříme, že situaci společně zvládneme!  

 

 

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Jaro 2024.

Nápady pro útulnější domov

Naše autorky pro vás připravují blog plný zajímavých článků. Ať už hledáte inspiraci v bytovém designu, šikovné rady do domácnosti, vyzkoušené recepty nebo návody na vyrábění dekorací.

Newsletter
Novinky a akce
na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů
Léto 2024
16 000 výdejních
míst
a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup