Ve dnech 25.–27.6. bude u nás probíhat inventura, odesílání objednávek obnovíme 28.6.

Glamour - elegance pro váš domov

 

Dříve nebo později utrpí i ta nejodolnější sedací souprava či křeslo nějakou tu "ránu od života". Pokud je však vaše starší sedačka stále pohodlná a oblíbená, nemusíte ji vyhazovat. Stačí jí pořídit nový kabátek. Španělské potahy Glamour vrátí vaší sedačce novou tvář a oživí tím celý interiér. Potahy však můžete využít také na ochranu nové sedačky, aby vám sloužila a dělala radost po dlouhá léta.

 

Nová tvář zasloužilé sedačky

 

Během častého používání řada věcí ztrácí svůj původní šarm a švih. U sedačky to může být prodřené čalounění, skvrny, které nejdou vyčistit, nebo potah zatrhaný od drápků kočiček.

Proč se ale hned sedačky zbavovat, když ji má celá rodina ráda a dobře se na ní sedí. Pořiďte jí potah, který ji obepne jako druhá kůže. Zásadní výhodou napínacích potahů je výrazná finanční úspora oproti nákupu nové sedačky. O úspoře času a energie ani nemluvě.

Stejně jako se glamour fotografie snaží zachytit ženu tím nejlichotivějším a nejpřitažlivějším způsobem, vyzkoušeli jsme to my s naší sedačkou. A samotné nás překvapilo, jak stará sedačka může s novým potahem během chvilky a s naprosto minimální námahou vypadat úplně jinak. Báječně!

Dokonale přizpůsobivé

 

Význam slova glamour znamená půvab, osobní kouzlo. Půvab stejnojmenných potahů spočívá v elegantní jednoduchosti, kdy do povrchu potahů nezasahují žádné vzory. Jednobarevná řešení tak doprovází pouze výrazná struktura elastického vlákna, které umožnuje dokonalou roztažitelnost a přizpůsobivost potahů na různé tvary sedaček a křesel.

Potahy Glamour zkrátka skvěle ladí se všemi interiérovými styly a perfektně přilnou ke každému tvaru sedacích souprav. Velkou výhodou jednobarevných potahů totiž je, že se báječně kombinují s ostatním bytovým vybavením - s pestrými koberci, tapetami, závěsy a záclonami, dekoračními polštářky a plédy.

 

 

Ředitelka společnosti decoDoma Lenka Cvejnová k potahům Glamour říká:

„Potahy jsou skvělé do domácností s dětmi nebo domácími zvířátky. Já sama mám doma psa a dvě děti, takže vím, co dokážou na sedačce všechno provádět. S potahem už to neřeším, vím, že ho pak jednoduše svléknu a dám vyprat. Už se nemusím bát na sedačku posadit návštěvu. Potahy Glamour jsou jedinečné díky svému materiálu, jsou krásně hebké a jemné. U nás doma si je všichni zamilovali.“

 

 

Díky vybranému materiálu, který je z 60 % tvořen z přírodních bavlněných vláken, je potah na sedačce velmi příjemný na omak. 30 % polyesteru a 10 % elastanu pak zajišťují potřebnou pružnost a odolnost. Potahy se na sedačky natahují velmi snadno, kdybyste si nebyli jisti, pomůže vám naše instruktážní video.

Také údržba těchto jednobarevných vysoce elastických potahů je snadná. Při zašpinění ho stačí stejně jako špinavé oblečení svléknout a vyprat v pračce na 40 °C. Pouze potahy na rohové soupravy je třeba kvůli velikosti odnést do čistírny, kde si s nimi hravě poradí.

Barvy a tvary

 

Kolekce Glamour zahrnuje škálu příjemných přirozených barev. Smetanový odstín nadchne všechny příznivce světlých tónů. Můžete si ho pořídit bez obav, protože jde snadno prát. Zemité barvy jako oříškovou, hnědou a tabákovou ocení milovníci přírodních odstínů. Pokud máte rádi neutrální barvy, ke kterým se dobře kombinují výrazné doplňky, vyberte si šedou. A nechybí ani sytý cihlový odstín, který z vaší sedačky vytvoří skutečnou dominantu pokoje.

Řada potahů Glamour nabízí širokou paletu konstrukčních variant od klasického křesla, dvojkřesla a trojkřesla až po atypické tvary, jako je ušák, relaxační křeslo nebo sedačky a křesla s dřevěnými rukojeťmi.

Vaši starou sedačku promění potahy ve zbrusu novou bez velké námahy, času i peněz. Stane se skutečným srdcem obývacího pokoje, a ne jen vystaveným kusem nábytku, na který se obávají z důvodů případného ušpinění sednout nejen domácí mazlíčci, ale kolikrát i děti nebo "pán domu".

 

 

 

 

Celou kolekci superstrečových potahů Glamour si můžete prohlédnout zde.

 

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Jaro 2024.

Nápady pro útulnější domov

Naše autorky pro vás připravují blog plný zajímavých článků. Ať už hledáte inspiraci v bytovém designu, šikovné rady do domácnosti, vyzkoušené recepty nebo návody na vyrábění dekorací.

Newsletter
Novinky a akce
na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů
Léto 2024
16 000 výdejních
míst
a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup