Jedna nikdy nestačí

PROČ JEDNA NIKDY NESTAČÍ

Možná si myslíte, že s jednou pánví si bohatě vystačíte. Možná ano, ale není to škoda, když je na trhu tolik různých vychytávek? Udělejte si steaky s mřížkou jako z grilu, tenké palačinky jako umí  Francouzi nebo dokonalé lívanečky. 

Vyzkoušejte řadu pánví s keramickým povrchem. Díky vysoce kvalitnímu zpracování můžete vařit zdravě bez tuku. Dvouvrstvá keramická vnitřní vrstva s povrchovou úpravou ECL zajišťuje dokonalou nepřilnavost. Protože tato vrstva zabraňuje připalování, je velmi snadné tyto produkty udržovat. K vaření je třeba používat dřevěné, plastové nebo silikonové náčiní, aby nedošlo k poškození povrchu. Určitě také oceníte velkou energetickou úsporu a výbornou tepelnou vodivost díky spirálovému dnu. Veškeré produkty lze mýt v myčce na nádobí. Použít ho můžete na elektrický, plynový a sklokeramický sporák.

NA DOKONALÉ STEAKY

Připravte si dokonalé steaky s krásnou mřížkou jako z grilu. A navíc bez tuku. Pokud máte pocit, že to nebude ono, potřebe olejem maso, ale ne pánev. Zbytečně by se vám přepalovat. Stejně tak můžete připravit hamburgery a jiné masové pochoutky.

WOK PRO CHUTĚ ASIE

Asijská kuchyně je známa tím, že je velice zdravá. Připravte si tradiční jídla bez tuku ve zdravé verzi v tradiční pánvi WOK. Pánev s tímto tvarem patří mezi nejpoužívanější ve střední a východní Asii. Chybět by neměla ani vám. Její tvar umožňuje rovnoměrné vedení tepla. 

PRO MILOVNÍKY SLADKÝCH SNÍDANÍ

Na dokonale tenkou palačinku, jakou umí Francouzi, potřebujete správnou pánev. Kdo má raději malé lívanečky, měl by investovat do lívanečníku, který je skvělý i na sázená vejce. Stejně tak pánev na palačinky můžete využit na vaječné omelety. Zahálet rozhodně nebudou. 

KLASIKA NA ŘÍZKY

Kdo by neměl rád řízky. I na ně je potřeba pořádná pánev. Využít ji můžete ale i k přípravě různých přírodních úprav masa. 

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup