Kolik toho musí vydržet vaše sedačka?

Víme, že nejvíc dostávají zabrat sedačky v rodinách s dětmi. A tak jsme vzali ty, co máme sami doma na focení a nechali je na sedačkách řádit. Pokud i vy máte rošťáky, kteří na sedačce svačí, malují a bůh ví co ještě, pořiďte si napínací potahy, které ji ochrání. My s nimi máme výbornou zkušenost! Máme doma totiž nejen děti, ale také jsme velcí milovníci psů a koček (někdy vám představíme ty).  

 

 

S POTAHY OŽIJE I STARÁ SEDAČKA 

Navléknout potah je stejně snadné jako obléknout si tričko. Stejně snadné je i potah sundat, dát do pračky a díky tomu udržovat sedačku stále čistou. I když často třeba dělá koně a na tom je nutné pořádně rajtovat. Čalounění bude ochráněno a nehrozí, že se prodře. 

 

 

KDYŽ JE VAŠE SEDAČKA MÍSTEM JEDNÉ BITVY ZA DRUHOU 

Napínací potah překryje skvrny, díry v čalounění a jiné nedostatky staré sedačky, která se ukrývá pod ním. Zároveň ji ochrání před nehodami, dětmi a domácími mazlíčky. S potahy z kolekce ADRIA blue jeans se vaše sedačka může proměnit třeba v pirátskou loď. Nebo vaše děti nesvádí na sedačce boj o nejlepší místa? 

 

 

ABYSTE MOHLI V KLIDU SPÁT 

Na sedačce u televize si teď může užívat celá, opravdu celá rodina. Už nebudou vadit psí ani kočičí chlupy. Dokonce přežijete i to, když si vaše pubertální dcera obtiskne rtěnku nebo make-up do křesla. A to nemluvíme o velkých party kamarádů, když náhodou na chvíli odjedete. Napínací potahy vám ulehčí život a změnu zvládnete sami během několika minut. Navíc například potahy z kolekce FUSTA jsou tak příjemné na dotek, že se vám nebude chtít ze sedačky ani do postele.  

 

 

 

PLUJTE NA MÓDNÍ VLNĚ 

Vzhled můžete měnit tak často, jak jen si budete přát (a nebo potřebovat).  Nemusíte omezovat na sedačku s čalouněním „hlavně aby na ni nebylo nic vidět“. Směle si můžete pořídit elegantní světlé potahy a pro jistotu ještě jedny, až budete mít ty světlé v pračce. Sami jsme přišli na to, že je dokonalé mít dvoje, protože tak se mnohem snadněji udržuje sedačka čistá. Plujte s námi na módní vlně potahů do každé rodiny a vyberte si z 309 variant ten pravý pro vás! 

 

 


Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup