Krabičky jsou in

Každý druhý Čech si nosí do práce oběd z domu. A zcela jistě už řešil omáčku, polévku nebo zálivku vylitou v batohu či kabelce. Jak přepravit jídlo do práce bez nehody a ještě si pochutnat? Poradíme vám.

Click boxy
Pokud jste si někdy nesli jídlo do práce, víte, že nejdůležitější vlastností krabičky na oběd je nepropustnost. I když se výrobci kuchyňských doplňků předhánějí v nápaditosti a originálních designech potravinových boxů, v momentě, kdy krabička netěsní, je dobrá leda tak na kus koláče nebo na vyhození. Proto si vždy vybírejte boxy, které disponují silikonovým těsněním. Jedině tak si do práce přinesete vaši oblíbenou polévku bez úhony. Navíc je využijete i pro uchování potravin třeba v lednici. Jsou vzduchotěsné, a tak potraviny vydrží déle čerstvé.

Jako za starých časů
Taky ve vás jídlonosiče vyvolávají vzpomínky na školní jídelnu? Věřte tomu, že je užijete i dnes. Do klasického jídlonosiče naskládáte pohodlně celý oběd od polévky, přes hlavní chod až po zákusek nebo salát. Jednotlivé misky do sebe skvěle zapadnou, a tak se nemusíte obávat pohromy. Hodit se vám budou i v případě, že vám děti onemocní a nestihnete jim ve škole odhlásit obědy. Stačí popadnout jídlonosič a pro oběd si zajít.

Dejte si teplý oběd
Každý nemá takové štěstí, aby si na pracovišti mohl oběd ohřát. A právě pro tyto případy se vám bude hodit termobox na jídlo. Vybrat si můžete mezi klasickým termoboxem s termoizolační vložkou, která udrží teplotu jídla po několik hodin, nebo ohřívacím termoboxem, který jednoduše připojíte do zásuvky a on vám oběd ohřeje.

Co se v mládí naučíš
Zatraktivněte dětem svačiny, aby zapomněly na lákavé automaty se sladkostmi a chipsy. I obyčejný chleba se sýrem a jablko rázem získají na přitažlivosti, když je bude hlídat Spiderman nebo víla Tinker Bell. Pořiďte svým dětem svačinový box, ze kterého budou jíst s chutí, a učte je zdravým stravovacím návykům odmala.

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup