Oblíbené sady osušek a ručníků z měkoučkého froté nyní SE SLEVOU až 30 %. Vyberte si zde.

Nová prodejna v Pardubicích

Říkali jsme si, že to chce ještě nějakou do třetice. Myslíme prodejnu. První jsme otevřeli v Plzni, druhou v Hradci Králové a třetí na konci roku 2015 v Pardubicích.

Novou prodejnu nemůžete na třídě 17. listopadu minout. Kromě nepřehlédnutelného loga decoDoma v našich barvách nechybí samozřejmě velká výloha. Možná se vám na první pohled bude zdát, že to uvnitř vypadá jako v prodejně nábytku, ale není to tak. Křesla a gauče jsou tu jen na vyzkoušení našich elastických napínacích potahů. Kromě nich zde najdete ale i další sortiment z naší nabídky. Například deky z mikrovlákna, povlečení z mikroplyše a řadu dalších oblíbených produktů. Vše si tady můžete osahat, prohlédnout a v případě potahů taky vyzkoušet, co všechno umí.

V případě, že není zboží na skladě, je možné si ho na prodejnu objednat. Využijte tuto možnost a ušetřete náklady na poštovné a balné. Potvrzení, že je zboží připraveno k vyzvednutí na výdejním místě vám zašleme e-mailem.

 

Prodejna decoDoma v Pardubicích

17.listopadu 237
530 02 Pardubice

Tel.: 731 635 757

Otevírací doba:
po - pá    9:00 - 13:00, 13:30 - 16:30
so            9:00 - 12:00

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na letní sezónu.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací. Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Léto 2020

2715 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup