Ostrá květinová krása

Sada exkluzivních nožů PRISMA značky BANQUET s nepřilnavou čepelí je výjimečná nejen svým designem. Květinový design ocení především ženy a do kuchyní vnese trochu romantického nádechu. Jejich ostrost ale oslní i muže. Sada je dodávána v dárkovém balení, takže snadno může posloužit i jaké zajímavý a netradiční vánoční dárek.

Čepele nožů ze sady Prisma Banquet jsou vyrobeny ze speciální čepelové nerezové oceli a díky povrchové úpravě jsou nepřilnavé. Při krájení se na nože nic nelepí a hladce krájí jakékoliv potraviny, ať už jde o ovoce, zeleninu, maso, sýry nebo pečivo. Řezná hrana je vybroušená do klínu, což zabezpečuje její extra ostrost. V sadě najdete pět nožů, určených pro různé činnosti. Sada obsahuje kuchařský nůž 33,5 cm, nůž na chleba 33,5 cm, porcovací nůž 33 cm, univerzální nůž 24 cm a praktický nůž 20 cm. Ergonomická rukojeť je vyrobena z kvalitní umělé hmoty a navíc beze spár, což zajišťuje její snadnější údržbu a hygieničnost. Díky optimálnímu vyvážení a protiskluzové úpravě jsou nože dokonalým a bezpečným kuchyňským pomocníkem. Nože s nádherným designem si zaslouží vystavit v každé kuchyni, a proto je součástí sady magnetická lišta. Ta navíc zabraňuje tupění nožů v zásuvce.

Nabízíme 3 atraktivní designy. Prisma Verde s zelených motivem lístků, Prisma Viola s motivem fialek a Prisma Rossata s motivem růží. Sada je dodávána v dárkovém balení, takže snadno může posloužit i jaké zajímavý a netradiční vánoční dárek.

Nerezové kuchyňské nože Rossata, BANQUET
Nerezové kuchyňské nože Viola, BANQUET

 

 

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup