Potřebuje vaše sedací souprava změnu?

Toužíte po krásné sedačce, ale nemáte na novou? Líbilo by se vám měnit barvy vaší sedací soupravy třeba podle nálady? Chcete sedačku s trendy designem? Potom by vás měly rozhodně zajímat speciální napínací potahy!

 

Sedací souprava je dominantou obývacích pokojů a podle toho by samozřejmě měla vypadat. Nové sedací soupravy jsou samozřejmě ty nejkrásnější. Svou kvalitu si ale neudrží. I sedací soupravy podlehnou dříve či později zubu času. Vidět je to zejména na jejich povrchu. Potah se ošoupe, sem tam se na něm objeví nějaká skvrna apod.

Fungují jako „druhá kůže“

Potahy na sedačku jsou úžasnou možností, jak jí navrátit ztracenou krásu a neutratit za to moc. Že je to už ohrané? Ne! Na trhu se totiž objevily speciální napínací potahy. Vyrobeny jsou z elastického materiálu, díky tomu se mohou dokonale přizpůsobit tvaru jakékoliv sedací soupravy a vlastně v mžiku ji přeměnit k nepoznání. Dají se roztáhnout do výšky i do šířky a díky tomu se na sedací soupravy snadno napínají. Hotovo je během chvilky. Super jsou i v tom, že se dokonale přizpůsobí jejímu tvaru. Nic se nikde neshrnuje, nic nepřečnívá – potah funguje jako „druhá kůže“ sedačky.

Variace vzorů a barev i pro vás

K mání jsou potahy na všechny typy sedacích souprav, na křesla a dokonce i na židle. Vybírat je možné z desítek barevných variací a rozmanitých vzorů. Potahy mají i krásnou a na omak příjemnou texturu.

Designová přeměna třeba podle nálady

Jsou určitě tou nelepší možností, jak vdechnout i staré sedací soupravě nový život. Jejich předností je dlouhá životnost, nemusíte tak utrácet tisíce za nákup nové sedačky. Díky výhodné ceně můžete potahů koupit třeba hned několik a vzhled sedačky měnit třeba podle vaší nálady nebo podle ročního období.

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup