Představení zásilkového obchodu decoDoma

28.5.2013

DecoDoma je zásilková společnost. V nabídce najdete vybavení do kuchyně, pomocníky pro domácnost a úklid, bytový textil, ale také drobný nábytek a dekorace. Zboží lze objednávat nejen prostřednictvím e-shopu, ale také z tištěného katalogu.

Společnost decoDoma je nová zásilková společnost. Jak napovídá název, nabízíme produkty do domácnosti. Protože stále věříme, že prodej pomocí katalogů má budoucnost, mají naši zákazníci možnost objednání zboží z papírového katalogu. Protože zároveň chceme jít s dobou, můžou nakupovat i v našem e-shopu na www.decodoma.cz. Najdou u nás vybavení do kuchyně, pomocníky pro domácnost a úklid, bytový textil, ale také drobný nábytek a dekorace.

Na veškeré naše zboží se vztahuje dvouletá záruka. Pokud nejsou zákazníci spokojeni, mají možnost ho do 14 dnů vrátit a my jim vrátíme peníze. Našim zákazníkům nabízíme zdarma katalog do schránky, kde mají všechny novinky hezky pohromadě. Dalším bonusem je možnost zaplatit zboží při jeho převzetí a v neposlední řadě i slevový kupón na další objednávku.

Většinu fotografií, které najdete v katalogu nebo e-shopu, máme k dispozici v tiskové kvalitě. Pokud Vás nějaký produkt zaujal a máte zájem o fotografii, prosím, obraťte se na mě. Připravena je pro vás také naše fotobanka.

Doufáme, že se naše zboží bude líbit i Vám.

Za decoDoma

Tereza Špirochová

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup