Představujeme dodavatele Sleep Well

SLEEP WELL - nejjemnější pohlazení a láska na první dotek
Oba tyto slogany vystihují hebké, hřejivé a měkoučké výrobky z mikrovlákna nebo chcete-li z mikroplyše značky SLEEP WELL. Značku Sleep Well založila svitavská textilka SVITAP J.H.J. a jako vůbec první uvedla neodolatelné deky, povlečení, prostěradla a řadu dalších výrobků na český a slovenský trh.

Tato česká textilka pravidělně tvoří pro svoje věrné, ale i nové zákazníky svoje vlastní designové kolekce povlečení a dek, které jsou vždy podzimní očekávanou událostí. Letošní kolekce nese téma "rovnováha" a snaží se upozornit na stále rychlejší a rychlejší životní tempo všude kolem nás. Proto v ní najdete vzory jako Mandaly, Vlny, jemné květinové vzory, vesměs vše co nás po náročném dni zklidní a navodí stav odpočinku. Pro děti je připravena novinka - první plyšový betlém, figurky Josefa, Marie, Ježíška z extra jemného mikrospandexu doplněné kartónovým Betlémem jistě pomohou k převyprávění krásného příběhu o narození Ježíška a pochopení tradice vánoc.

Výrobky SLEEP WELL jsou vyrobené s láskou pro všechny věkové kategorie:

  • pro miminka - deky do kočárku a ložní prádlo do postýlky
  • pro děti - široká řada plyšových hraček, povlečení a dek
  • pro dospělé - deky, designové kousky do interiéru
  • pro babičku a dědečka třeba hřejivý televizní pytel

Třešničkou na dortu je potom limitovaná edice dek s potiskem motivu obrazu Ametyst od známého malíře Alfonse Muchy. Tato kolekce byla vyrobena v nákladu 2000 kusů na základě poskytnuté licence od vnuka Alfonse Muchy, Johna. Ke každé dece obdrží zákazník certifikát s pořadovým číslem a zárukou pravosti.

Firma Svitap disponuje vlastní vyšívací linkou, takže svým zákazníkům, a to i jednotlivcům nabízí ozdobit třeba deku pro miminko nebo polštářek výšivkou na přání. Zároveň tvoří i svoje vlastní kolekce produktů s výšivkami, např. pro myslivce, rybáře nebo příznivce jógy.

Flísové deky značky SLEEP WELL jsou součástí standardní výbavy vozů ŠKODA KODIAQ. 

Výrobky z mikrovlákna jsou testovány a jsou opatřeny atesty o zdravotní nezávadnosti od českého ústavu ITC Zlín a protokoly o shodě, na čemž si firma zakládá.

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce 2023.

Nápady pro útulnější domov

Naše autorky pro vás připravují blog plný zajímavých článků. Ať už hledáte inspiraci v bytovém designu, šikovné rady do domácnosti, vyzkoušené recepty nebo návody na vyrábění dekorací.

Newsletter
Novinky a akce
na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů
Vánoce 2023
16 000 výdejních
míst
a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup