Získejte ZDARMA luxusní vestu jako DÁREK k objednávce nad 990 Kč.  

Představujeme značku Ecoegg

 

Britská společnost Ecoegg byla založená v 2008. Vymyslela zajímavou alternativu v prostředcích na praní, takzvané vajíčko, které se používá místo konvenčního prášku nebo gelu na praní. Vyrábějí i vajíčko do sušičky, které nahrazuje aviváž a zkracuje dobu nutnou k sušení prádla v sušičce o až 28 %.

 

 

Vajíčko obsahuje přírodní minerální pelety a výhradně složky přírodě nezávadné. Pelety neobsahují fosfát, ropné deriváty, palmový olej, parabeny, SLS, SLES, enzymy ani mikroplasty. Vajíčko se používá opakovaně. Pelety stačí na několik měsíců praní. Až dojdou pelety jednoduše koupíte náhradní náplň do vašeho vajíčka a použijete ho dále. Díky tomu nevznikne žádný plastový odpad od obalů.

Vajíčko Ecoegg je vhodné pro alergiky a pro lidi s velmi citlivou pokožkou. Má ocenění „Allergy friendly product“ od organizaci Allergy UK. Vajíčko je i vhodné pro vegany. Neobsahuje žádné živočišné suroviny a není testované na zvířatech.

 

 

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup