UŽ JEN DNES! SLEVA 20 % NA VŠE - v košíku zadejte kód ODL2024.

Představujeme značku Ecoegg

 

Britská společnost Ecoegg byla založená v 2008. Vymyslela zajímavou alternativu v prostředcích na praní, takzvané vajíčko, které se používá místo konvenčního prášku nebo gelu na praní. Vyrábějí i vajíčko do sušičky, které nahrazuje aviváž a zkracuje dobu nutnou k sušení prádla v sušičce o až 28 %.

 

 

Vajíčko obsahuje přírodní minerální pelety a výhradně složky přírodě nezávadné. Pelety neobsahují fosfát, ropné deriváty, palmový olej, parabeny, SLS, SLES, enzymy ani mikroplasty. Vajíčko se používá opakovaně. Pelety stačí na několik měsíců praní. Až dojdou pelety jednoduše koupíte náhradní náplň do vašeho vajíčka a použijete ho dále. Díky tomu nevznikne žádný plastový odpad od obalů.

Vajíčko Ecoegg je vhodné pro alergiky a pro lidi s velmi citlivou pokožkou. Má ocenění „Allergy friendly product“ od organizaci Allergy UK. Vajíčko je i vhodné pro vegany. Neobsahuje žádné živočišné suroviny a není testované na zvířatech.

 

 

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Jaro 2024.

Nápady pro útulnější domov

Naše autorky pro vás připravují blog plný zajímavých článků. Ať už hledáte inspiraci v bytovém designu, šikovné rady do domácnosti, vyzkoušené recepty nebo návody na vyrábění dekorací.

Newsletter
Novinky a akce
na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů
Léto 2024
16 000 výdejních
míst
a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup