PROČ ZROVNA JÁ?

Jsme velcí milovníci zvířátek. Že jich máme v decoDoma spoustu si můžete prohlédnout na našem facebooku ve fotoalbu Milujeme zvířata. 

Když jsme hledali novou hvězdu pro napínací potahy, vzali jsme si příklad z českých filmových předloh. Vzpomeňme na jezevčíka pana Majera v Arabele nebo téměř kultovní filmy s Tomášem Holým a jezevčíkem Brokem. Podle žebříčku oblíbenosti patří jezevčík mezi TOP desítku, a tak se i u nás jeden našel. Navíc, když si představíte gauč a jeho malé nožičky a pak se zadíváte na jezevčíka, zjistíte, že podobnost není čistě náhodná. A tak se zrodil náš příběh. Protože i ten náš jezevčík miluje ležení na sedačce. Tajně, samozřejmě :-)


PŘEDSTAVUJEME ROBINA REDFORDA

Robin patří do pětičlené smečky, které zcela nenápadně velí. Je to paličák a poslechne, jen když sám chce. Stačí, aby pán domu odešel, a už obsadí jeho místo v posteli nebo na sedačce. Sedačka je totiž jeho velká láska, stejně jako řady dalších zvířecích mazlíčků.

Vypadalo to ale, že láska zůstane nenaplněná. Omezená pouze na ukradené společné chvíle, kdy není rodina doma, a po jejím návratu zbyly opět jen letmé doteky. Vyvážená špatným svědomím z porušení pravidel a hrozby trestu. A smutné příběhy přece nemá nikdo rád.

Naštěstí má příběh zakázané lásky šťastný konec. Stačily napínací potahy, aby ti dva mohli být spolu. Rodina nemá strach o čistotu sedačky (ani když se jezevčík vřítí do náruče své milé přímo z norování na zahradě a dělí se s ní i o poslední sousto) a ti dva spolu mohou být mnohem častěji. Ve zdraví i v nemoci. V dobrém i zlém. Prostě pořád. Napínací potahy ochránily sedačku a vylepšily domov tak, že se stal místem opravdu pro každého.

A proto jsme tady. Abychom dali šanci i dalším příběhům se šťastným koncem. Ať už je příběh vaší domácnosti jakýkoliv, s námi ho vylepšíte. Jestli jste náš příběh neviděli, PUSŤTE SI HO :-)

 


Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Léto 2023.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Léto 2023

16 000 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup