Získejte ZDARMA luxusní vestu jako DÁREK k objednávce nad 990 Kč.  

Sklenky na víno s překvapením

Sklenky na víno mají na stole svoje nezaměnitelné místo. Přesto si můžete dovolit porušit pravidla stolování v okamžiku, kdy chcete přivítat své hosty výjimečným způsobem. Nachystejte jim malé překvapení, které ihned naladí příjemný večer.

Prostřete jako obvykle a na střed stolu umístěte převrácené sklenky s drobným dárkem uvnitř. Nebo smotejte ruličku se zábavným vzkazem, zasedacím pořádkem, soupisem menu apod. Nožky sklenic použijte jako vtipné stojánky pro umístění svíček v bezpečnostních kalíšcích. Až si je hosté opatrně rozeberou, nastane ta pravá chvíle pro váš slavnostní přípitek…
 

JAK NA TO

1. MALÝ DÁREK PRO KAŽDÉHO

Potřebujete-li efektně zabalit nějakou maličkost, vystřihněte si a složte papírovou krabičku podle jednoduché šablony. Střih naleznete na konci stránky pod označením VYROBIT. Zvládnete to za chviličku. Určitě pro tyto jednoduché krabičky najdete i jiné uplatnění. Třeba jako malé obaly na domácí sušenky. Místo naaranžování do skleniček je taky můžete jen položit na prostřené talíře. Věříme, že si s nimi poradíte. 

2. NA KRABIČKU POTŘEBUJETE
čtverec papíru na scrapbook s oboustranným dekorem o velikosti 15 × 15 cm, šablonu z obyčejného papíru, silný fix, nůžky, případně řezák. Šablonu si překreslete na kancelářský papír přímo z obrazovky svého počítače. Vystřihněte ji a vyznačte si dělicí čáry, které potřebujete pro skládání a pro proříznutí otvorů.

3. SKUTEČNĚ JEN PATNÁCT MINUT
budete potřebovat pro vystřihnutí a složení dárkové krabičky. Šablonu obkreslete na karton s dekorem. Dělicí čáry, které tvoří čtvercové dno, naohýbejte podle pravítka. Do vyznačených míst prořízněte otvory pro uzavření krabičky. Krabičku složte podle vyobrazení a dovnitř schovejte dárek.

S krásným sklem se dá na stole kouzlit. Třeba máte právě nápad, co pod něj schovat jiného. Čerstvou květinu, svázanou mašli....vaše tabule pokaždé může vypadat jinak a vždy velmi slavnostně. Do karafy na víno můžete naaranžovat také řadu věcí, pokud zrovna neslouží ke svému účelu. Kvalitní sklo ničím nenahradíte a tak rozhodně nemůže chybět ani na vašem stole.

Fotogalerii najdete také na našem facebooku nebo pinterestu.

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup