Jsme Dobrým andělem

Pomáháme rádi. Někdy to jsou jen malé dobré skutky, jako je zjišťování, kde se zasekl váš balíček. Jindy větší, jako například darování povlečení, které nám zůstane dlouho na skladě, do chráněné šicí dílny nebo šití roušek. Kromě menších aktuálních projektů od roku 2015 podporujeme nadaci Dobrý anděl a stali jsme se také jejím finančním partnerem. 

 

PROSINEC 2022

Slavíme 7 andělské narozeniny. Z pohledu numerologie je číslo sedm vyjádřeno klíčovými slovy zkušenost a moudrost. Přesně tak bychom charakterizovali náš sedmý rok pomoci. Doposud jsme podpořili 326 rodin a jsme rádi, že naše peníze pomáhají rodinám v tíživé finanční situaci. Vzkazy od rodin nás utvrzují v tom, že děláme dobrou věc. Pro vás jeden za všechny. „Chceme z celého srdce poděkovat všem Dobrým andělům. Všem dárcům, kteří ukazují, že život dětí jim není lhostejný a že i v dnešní složité době jsou ochotni pomoci. Moc si pomoc vážíme a děkujeme!"

 

PROSINEC 2021 

Charitativní projekty podporujeme dlouhodobě a pravidelně. V předvánočním čase jsme se však v rámci hesla „Co dáš – to dostaneš“ do pomoci vrhli z více stran. Spolupráce s Dobrým andělem patří mezi naše první velké projekty a letos jsme oslavili už 6 narozeniny. Doposud jsme podpořili 279 rodin a vážně nás to moc hřeje u srdce.

Poprvé jsme se stali Ježíškovým vnoučetem. Projekt Českého rozhlasu už několik let plní přání seniorům v domovech a my při pročítání seznamů přání zjistili, že si velmi často přejí dárky, které my nabízíme – například hřejivé deky. Do domovů Na Třešňovce v České Skalici jsme věnovali 138 beránkových dek, aby žádnému z místních seniorů nebyla zima. Posledním z projektů byly Nákupy pro dobrou věc s rádiem Blaník. Přispět mohl každý, kdo nakoupil a zadal kód v košíku. Získal slevu 10 % a my 10 % z hodnoty objednávky darovali domovu U Biřičky v Hradci Králové. Vybralo se neuvěřitelných 100.000 Kč a do domova putovalo 143 heboučkých dek. 

 

PROSINEC 2020 

Tento rok byl jiný a těžký pro nás všechny. Na jaře se ukázalo, jak mocná je lidská solidarita a že i v nouzi si stále umíme pomáhat. Protože chyběl materiál na šití roušek, darovali jsme z našeho skladu vyřazené povlečení právě na jejich šití. Oslavili jsme také již 5. andělské narozeniny a i v roce 2020 putovaly prostřednictvím nadace Dobrý anděl peníze znevýhodněným rodinám. Těší nás, že jsme mohli pomoci už 243 rodinám. Ale stále je jich ještě dost, které naši pomoc potřebují. 

 

PROSINEC 2019 

„V decoDoma věříme, že pomáhat je samozřejmá součást života. Již tři roky jsme finančním partnerem nadace Dobrý anděl, která pomáhá rodinám v tíživé finanční situaci. Do té se většina z nich dostala v důsledku závažného onemocnění, jako je například rakovina. Proto jsme se letos rozhodli jít ještě o krok dál a podpořit Avon pochod 2019,“ vysvětluje ředitelka společnosti decoDoma Lenka Cvejnová. 

Speciálně pro Avon pochod byly v prodeji napínací potahy v růžové barvě a v cíli pochodu na Štvanici Avon připravili relaxační zónu vybavenou sedačkami a křesly s napínacími potahy. 

Avon pochod jsme chtěli podpořit i v roce 2020, ale akce byla bohužel z důvodu proticovidových opatření zrušena. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROSINEC 2018 

Čím jsme starší, tím je náš vánoční seznam kratší. Postupem času totiž pochopíme, že ty nejkrásnější a nejdůležitější věci se koupit nedají. Například zdraví. Pro všechny z nás je důležité, ale ne všichni mají to štěstí se z něj těšit.

Jsme rádi, že je zde organizace Dobrý anděl, která pomáhá, aby rodiny nemocných dostávaly pravidelnou měsíční finanční pomoc ve výši několika tisíc korun. Díky finanční podpoře dokáže navýšit měsíční příjem rodin s dětmi, které přivedla těžká nemoc do finanční tísně, v průměru o 20 %.  Věříme, že tato pomoc je důležitá a má smyl. I v následujícím roce proto budeme finančně nadaci podporovat a zůstaneme jedním z hlavních finančních partnerů.

 

PROSINEC 2017

Naše spolupráce s nadací Dobrý anděl i nadále pokračuje. Od našeho andělského zrození jsme poslali 25 finančních příspěvků a pomohli více než 100 rodinám ve finanční tístni. Kromě toho finančně podporujeme chod nadace, aby peníze od dárců mohly být rozděleny opravdu do posledního haléře. 

Nadace Dobrý anděl nás požádala o pár řádků. Tady jsou.  

„V decoDoma věříme, že pomáhat slabším je samozřejmá součást života. Mnoho z nás má osobní zkušenost a ví, jak náročná je péče o vážně nemocného či postiženého člena rodiny. Finanční pomoc těm, kteří se náhle dostali do těžké životní situace, je tím nejsnazším, co můžeme udělat. A prostřednictvím Dobrého anděla je to tak snadné! Milá nadace, jen tak dál. Máte naši naprostou důvěru, moc si Vaší práce vážíme a držíme Vám palce do dalších let.“

Lenka Cvejnová, výkonná ředitelka decoDoma 

 

PROSINEC 2016

Máme za sebou první andělské narozeniny. Za rok naší andělské služby naše peníze pomohly 60 rodinám. Je skvělý pocit vědět, že pomáháme konkrétním rodinám a můžeme si přečíst jejich příběhy. 

Proto jsme se rozhodli ve spolupráci s Dobrým andělem pokračovat a ještě ji o kousek posunout. Stali jsme se jedním z finančních partnerů nadace. I nadále budeme financovat pomoc konkrétním rodinám stejnou částkou jako v loňském roce, ale ještě navíc přidáme stejnou částku na provoz nadace. Díky tomu bude moci věnovat Dobrý anděl všechny peníze od „dobrých andělů“ vhodným rodinám a zároveň získá dostatek finančních prostředků na marketingové a provozní náklady. 

PROSINEC 2015 

Nejsme lhostejní k osudu druhých a chtěli jsme zapojit do pomoci společně s někým, kdo má v této oblasti zkušenosti. A jak tomu tak bývá, zasáhla náhoda. Měli jsme 10.000 fanoušků na facebooku a zároveň narazili na video, že Dobrých andělů už je více než 50.000.  Pročetli jsme si tedy podmínky, jak se stát Dobrým andělem, a bylo to přesně to, co jsme hledali.

  • Spojit se s velkým celkem
  • Přesně vědět, kam peníze jdou
  • Pomáhat těm, kteří to opravdu potřebují

Díky Andělskému účtu můžeme sledovat, komu naše peníze pomohly, a přečíst si příběhy rodin i jejich ohlasy. Následující rok budeme tedy pomáhat rodinám, které to opravdu potřebují.

 

 

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Jaro 2024.

Nápady pro útulnější domov

Naše autorky pro vás připravují blog plný zajímavých článků. Ať už hledáte inspiraci v bytovém designu, šikovné rady do domácnosti, vyzkoušené recepty nebo návody na vyrábění dekorací.

Psali o nás
Newsletter
Novinky a akce
na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů
Léto 2024
16 000 výdejních
míst
a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup