Zahrada a dílna

KOUSEK PŘÍRODY U VÁS DOMA

Zahrada je úžasným místem k vlastní realizaci. Někdo dává přednost zahradě plné užitku, kde se to jen hemží vlastními výpěstky. Zajímají ho květináče na květiny nebo květináče na bylinky, fóliovník pro první ředkvičky a skvělé papriky. A jistojistě studuje i rady, jak se zbavit škůdců pomocí odpuzovačů škůdců nebo lapačů hmyzu.

Jiný ji má jako místo setkání. Zahradnické potřeby v tom případě vymění za grilovací nářadí. Místo květináčů je dominantou zahradní nábytek a zahradní gril a návštěvy neobdivují květinové záhony, ale zahradní dekorace.

Pomůžeme vám zrealizovat obě představy. U všech zahrad ale i malého balkónu je jedno společné. Touha mít kousek přírody u sebe doma.

Nápady pro vaši zahradu nebo balkon

Vše, co potřebujete vědět, abyste si mohli pobyt venku užít
4 věci, které v zimě v autě oceníte

4 věci, které v zimě v autě oceníte

Jezdit autem v zimě není žádná slast. Ráno přijdete k vymrzlému autu, které musíte omést ze sněhu a oškrábat z námrazy, odpoledne vás to čeká znova a ještě riskujete, že dostanete na náledí smyk. Poradíme vám, co vám život řidiče v mínusových teplotách usnadní.

číst dále
Uspořádejte garden party jako u královny

Uspořádejte garden party jako u královny

Organizovat zahradní party není jen tak. Musíte při tom myslet na spoustu detailů. Na co byste rozhodně neměli zapomenout, aby večer neskončil katastrofou?

číst dále
Newsletter

Kolekce a akce

na Váš e-mail

Katalog produktů

Jaro 2017

700 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro Váš pohodlný nákup