Ve dnech 24.-30. 6. 2019 bude probíhat inventura. Odesílání vašich balíčků bude obnoveno 1. 7. 2019.

Zahrada a kemping

KOUSEK PŘÍRODY U VÁS DOMA

Zahrada je úžasným místem k vlastní realizaci. Někdo dává přednost zahradě plné užitku, kde se to jen hemží vlastními výpěstky. Zajímají ho květináče na květiny nebo květináče na bylinky, fóliovník pro první ředkvičky a skvělé papriky. A jistojistě studuje i rady, jak se zbavit škůdců pomocí odpuzovačů škůdců nebo lapačů hmyzu.

Jiný ji má jako místo setkání. Zahradnické potřeby v tom případě vymění za grilovací nářadí. Místo květináčů je dominantou zahradní nábytek a zahradní gril a návštěvy neobdivují květinové záhony, ale zahradní dekorace.

Pomůžeme vám zrealizovat obě představy. U všech zahrad ale i malého balkónu je jedno společné. Touha mít kousek přírody u sebe doma.

Méně informací

Nápady pro vaši zahradu nebo balkon

Vše, co potřebujete vědět, abyste si mohli pobyt venku užít
Moderní vinylové ubrusy

Moderní vinylové ubrusy

Představí se vám při slově vinylový ubrus ošklivá varianta z jídelny? Dnešní ubrusy jsou mnohem hezčí a s atraktivnějšími vzory. Přesazovat na nich můžete třeba květiny. Velký výběr vinylových ubrusů najdete na našem blogu.

číst dále
Romantické osvětlení

Romantické osvětlení

Dny se krátí, a tak vám možná přijde na zahradu nebo balkón vhod zahradní solární osvětlení. Získáte krásný výhled na osvětlený kout a možná i větší chuť vyjít ven. Jak si vybrat, poradíme v našem článku.

číst dále

Tištěný katalog

V novém katalogu najdete tipy pro nadcházející letní období.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací. Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Léto 2019

1338 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup