Zahrada a kemping

KOUSEK PŘÍRODY U VÁS DOMA

Zahrada je úžasným místem k vlastní realizaci. Někdo dává přednost zahradě plné užitku, kde se to jen hemží vlastními výpěstky. Zajímají ho květináče na květiny nebo květináče na bylinky, fóliovník pro první ředkvičky a skvělé papriky. A jistojistě studuje i rady, jak se zbavit škůdců pomocí odpuzovačů škůdců nebo lapačů hmyzu.

Jiný ji má jako místo setkání. Zahradnické potřeby v tom případě vymění za grilovací nářadí. Místo květináčů je dominantou zahradní nábytek a zahradní gril a návštěvy neobdivují květinové záhony, ale zahradní dekorace.

Pomůžeme vám zrealizovat obě představy. U všech zahrad ale i malého balkónu je jedno společné. Touha mít kousek přírody u sebe doma.

Méně informací

Nápady pro vaši zahradu nebo balkon

Vše, co potřebujete vědět, abyste si mohli pobyt venku užít
Zahrádky ve sklenicích

Zahrádky ve sklenicích

Pokud si na našem e-shopu vyberete skleněné dózy Grande, hodit se vám budou nejen na uskladnění potravin a pochutin. Vytvořit do nich můžete i půvabné zelené zahrádky, zvané florárium. Máme pro vás rady, jak je založit a udržovat. Rostliny si v otevřených sklenicích vytvoří své vlastní mikroklima a vegetují si tu velice ochotně.

číst dále
Jednorázový gril

Jednorázový gril

Recept na plněné papriky mletým masem, který pro vás máme na blogu, využijete při grilování. Zvládnete je připravit i na jednorázovém grilu, který můžete vzít kamkoliv s sebou. Najdete ho na našem e-shopu.

číst dále

Tištěný katalog

V novém katalogu najdete tipy pro nadcházející letní období.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací. Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Léto 2019

2715 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup