Když se místo kil třese tuk

Každý rok je to stejné. Sundáme neforemné kabáty a bundy a jsme konfrontováni s tvrdou realitou. Opět jsme přes zimu nabrali pár kilogramů navíc. Můžou za to svařáky a horké čokolády na sjezdovce nebo nadměrné pečení moučníků, aby se byt v té zimě vyhřál?

Váha nemilosrdně přírůstek ukazuje a stejný fakt signalizují i zmenšující se kalhoty a sukně (ne, opravdu se nesrazily.) Tělo má prý od přírody dané, že se na zimu zásobí tukem. Ale proč ho někdo nenaprogramoval tak, aby se ho stejně efektivně samo zbavilo? Nemusíte zrovna hubnout do plavek, ale obměňovat celý šatník kvůli kilogramům navíc je dost nákladné. Máme pro vás tipy, jakou cestou se vydat.

Těžká varianta zahrnující krev, pot a slzy.

Můžete denně chodit do posilovny, vzít si osobního trenéra nebo si nakoupit cvičební stroje domů. Pokud vám ani jedna varianta nevyhovuje, ale chcete pro své tělo něco udělat, zvolte chůzi. Pro člověka je to nejpřirozenější pohyb. Pořiďte si trekkingové hole a vyrazte na dlouhé výlety do přírody. Hole napomáhají ke správnému držení těla a šetří vaše klouby, kyčle a páteř! Za hodinu pomalé chůze spotřebujete 200 kcal, při rychlé o 100 víc. Chce to ale i správné boty. Nové boty pořádně prošlápněte, než se vydáte na dlouho túru. Jinak opravdu hrozí krev a i slzy.

Další možností je zvýšit starost o váš domov. Ano, při řadě domácích prací spálíte až neuvěřitelné množství kalorií. Pokud mezi ně nepočítáte i plnění manželských povinností v podobě sexu, pak suverénně vede mytí podlahy. Robotický vysavač nechte spát a vrhněte se na úklid vysavačem. Za půlhodiny práce spálíte až 100 kalorií. Pokud při vaření nebudete uždibovat, spálíte 100 kalorií zhruba za 40 minut. Zabijákem kalorií je také žehlení nebo důkladné mytí koupelny. Opravdovou posilovnu vám pak vynahradí vymalování bytu a následný úklid! Jarní úklid a hubnutí tak můžete mít v jednom.

Lehká varianta, založená na podvodech

Jestli se chce opticky zbavit pár kilogramů, vyzkoušejte zeštíhlující prádlo. Pod oblečením odvede skvělou práci a vy budete najednou vypadat, jako byste trávila hodiny v posilovně. Skvěle stáhne nevzhledné faldíky, ze kterých se vám nechtějí udělat svaly.

Jestli svádíte klasický ženský trojboj – stehna, zadek, břicho, nasaďte zeštíhlující bermudy. Klepající se tuk nebude mít v tomto vězení žádnou šanci. Pokud v nich vyrazíte cvičit, ještě jejich účinnost zvýšíte. Stejnou službu vám poskytne i stahovací prádlo. Například stahovací kalhotky už mají mnohem atraktivnější vzhled, než tomu bylo dříve. Nemusíte se v nich bát svléknout. Jsou diskrétní a neviditelné pod tenkými šaty i upnutými kalhotami. Ty úplně vysoké varianty mohou sahat až pod prsa a plnit funkci takového korzetu. My nabízíme stahovací kalhotky se silikonem, které jsou navíc vybaveny silikonovým proužkem zabraňujícím sesouvání.

Řešení pro vás máme i v případě, že vás trápí celulitida. Mazání a masírování těchto partií může být poněkud nudné a svádí k tomu ho vynechávat. Zkuste místo toho speciální anticelulitické prádlo. Obsahuje aktivní bio-krystaly, které při styku s pokožkou stimulují buněčný metabolismus, zlepšují krevní oběh, zvětšují lymfatické odvodnění a tím pomáhají odbourávat celulitidu. Vy si je jen oblečete a prádlo odvede svou práci za vás.

Zhubnout bohužel nejde přes noc. Ale odměnou vám pak budou závistivé pohledy mužů, ale také všech žen! Takže s chutí do toho!

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Jaro 2024.

Nápady pro útulnější domov

Naše autorky pro vás připravují blog plný zajímavých článků. Ať už hledáte inspiraci v bytovém designu, šikovné rady do domácnosti, vyzkoušené recepty nebo návody na vyrábění dekorací.

Psali o nás
Newsletter
Novinky a akce
na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů
Léto 2024
16 000 výdejních
míst
a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup