Dřevěný svícen ANDĚLÍČEK pro sváteční atmosféru ke každé objednávce nad 990 Kč.

Obuv a doplňky pro vás

Organizér na šperky a magnetické náramky

Máte-li v oblibě náramky, korále a řetízky, víte, jak se stále zaplétají, když je necháte ve šperkovnici, jen tak. Máme pro vás malý provizorní, ale funkční nápad...

číst dále

Co vzít s sebou do lázní

První cesta do lázní je plná otazníků. Zjistíte, že na dlouhodobý léčebný pobyt potřebujete půlku domácnosti. Přemýšlíte, jak to všechno nacpat do kufru?

číst dále

Jak vypadat co nejlépe

Vypadat štíhlejší a atraktivnější chce nejedna z nás. Ale té práce a času. Máme pro vás pár jednoduchých tipů, jak docílit tohoto efektu okamžitě.

číst dále

Domácí pohoda

Není nic příjemnějšího, než vklouznout bosýma nohama do teplých bačkor… A přesně ty pro vás máme!

číst dále

Stojan na náramky

Máme pro vás celou řadu krásných náramků. Určitě udělají radost jako vánoční dárek, ale také riskujete, že si je necháte sami. Jsou prostě neodolatelné. A my pro ně vymysleli stojan.

číst dále

Mikuláš do pantoflí

Možná už Mikuláše neslavíte, ale my si myslíme, že i dospělí si můžou něco pěkného nadělit. Pokud tedy byli hodní :-) Třeba hřejivé pantofle určitě potěší.

číst dále

5 pravidel pro domácí obouvání

Patříme k zemím, kde je slušné se po příchodu domů zout. Máme to zažité z dob dětství a řekla bych, že se zouváme dobrovolně. Zouváme i návštěvy a nabízíme jim pantofle, trepky, papuče, bačkory,...

číst dále

Kde se vzal deštník

Sáhnete při deštivém počasí automaticky po deštníku? A napadlo vás někdy, kdo s tímhle nápadem vlastně přišel? Že je například patentovaný stojan na deštníky nebo skládací konstrukce?

číst dále

Zdravotní obuv pro zdravé nohy

Doma si to vykračujete po plovoucí podlaze bosi, do práce si vezmete vysoké lodičky a jen tak do města obléknete balerínky. Za to vám vaše nohy rozhodně nepoděkují.

číst dále

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce 2022.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Psali o nás

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Vánoce 2022

16 000 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup