Bytové doplňky

NA DETAILECH ZÁLEŽÍ

Ulehčete si přemýšlení, jak zkrášlit svou domácnost, a inspirujte se naší širokou nabídkou bytových doplňků. Ať už je váš styl jakýkoliv, u nás si rozhodně vyberete.

Bytové doplňky pro stylový interiér

Tipy, jak doplňky vhodně zkombinovat
6 nápadů pro podzimní výzdobu domova

6 nápadů pro podzimní výzdobu domova

Vložíte-li pár přírodnin do pěkné vázy, okamžitě vznikne zajímavé aranžmá. Podzim nabízí bohatou inspiraci, která vám přinese spoustu radosti. Vše je o to napínavější, protože tahle krása je pomíjivá. Barvy vyblednou, plody se scvrknou, listy zkroutí a opadají. Můžete začínat zas a znova a každou chvíli mít domov rozkvetlý jinými odstíny a dozdobený jinými strukturami.

číst dále
7 způsobů, jak si vyzdobit domov levandulí

7 způsobů, jak si vyzdobit domov levandulí

Levandule v Čechách už dávno zdomácněla. Dříve byla symbolem slunné Francie, ale teď je běžné, že se vyskytuje alespoň v malé míře na každé zahrádce i v květináčích na balkonech. Najít si cestu k levanduli je snadné. Její omamná vůně a krásná barva nás těší na záhoncích, ale i po odkvětu. Nasušenou levanduli lze přidávat do vonných směsí, domácích mýdel, bylinkových čajů, do zmrzliny i do jídla. Pokud se levanduli u vás daří, naleznete níže pár nápadů, jak si provonět a ozdobit domácnost.

číst dále

Tištěný katalog

V novém katalogu najdete tipy pro nadcházející období.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací. Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Vánoce 2019

2715 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup