Bytové doplňky

STAŇTE SE BYTOVÝM DESIGNÉREM

Bytové doplňky jsou v podstatě takový šperk pro váš domov. Stačí levné bytové dekorace a s minimálními náklady zcela změníte vzhled pokoje. Někdy je investice za pár korun, jako je to v případě svíček, svícnů nebo sezonních dekorací (jako jsou například ty vánoční, které vytahujeme každý rok). Dejte šanci i umělým květinám. Zapadnou do temných rohů, kde by žádná květina nerostla, a budou tam vypadat skvěle.

A protože domov netvoří jen obývací pokoj, neměli byste zapomenout ani na chodbu, kde udělá parádu nová rohožka, nebo zkrášlit koupelnu novou skříňkou pod umyvadlo. Pozornost si zaslouží i dětský pokoj. V něm můžete vsadit dětské samolepky na zeď a dětský kobereček je téměř nezbytný, protože většinu času tráví hraním na zemi.

Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou.

Bytové doplňky pro stylový interiér

Tipy, jak doplňky vhodně zkombinovat
Dekorace z formiček

Dekorace z formiček

Zahálí vám formičky v šuplíku. Vyrobte si z nich krásnou dekoraci na stůl. Samotnou bábovičkou lze zase dozdobit složený ubrousek, ale třeba využijete objemné vykrajovátko, které poslouží místo kroužku na ubrousek. Fantazii se meze nekladou.

číst dále
Magie lodiček z oříšků

Magie lodiček z oříšků

Miska s rybičkami se hodí k servírování snídaně, na vydatnou polévku, guláš, ale i pro vánoční zvyky. Jako je třeba pouštění lodiček. Základní pokyny najdete na našem blogu.

číst dále
Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Katalog produktů

Jaro 2017

740 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup