Bytové doplňky

STAŇTE SE BYTOVÝM DESIGNÉREM

Bytové doplňky jsou v podstatě takový šperk pro váš domov. Stačí levné bytové dekorace a s minimálními náklady zcela změníte vzhled pokoje. Někdy je to investice za pár korun, jako je to v případě svíček, svícnů nebo sezonních dekorací. Dejte šanci i umělým květinám. Zapadnou do temných rohů, kde by žádná květina nerostla, a budou tam vypadat skvěle.

A protože domov netvoří jen obývací pokoj, neměli byste zapomenout ani na chodbu, kde udělá parádu nová rohožka. Pozornost si zaslouží i dětský pokoj, kde je nejdůležitější dětský kobereček, neboť děti tráví většinu času hraním na zemi.

Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou.

Méně informací

Bytové doplňky pro stylový interiér

Tipy, jak doplňky vhodně zkombinovat
Domek na mikulášskou nadílku

Domek na mikulášskou nadílku

Zabalte letos mikulášskou nadílku netradičně. Dřevěná krabice (koupíte na našem e-shopu) pak poslouží na hračky nebo kosmetiku, nářadí, časopisy. Mikuláše můžete udělat i pro dospělé ????

číst dále
Katalog s dárkem

Katalog s dárkem

Víte, proč se vyplatí stát se naším pravidelným zákaznickém a dostávat do schránky tištěný katalog? Vždy nabízíme dárek navíc. Stačí zadat kód při objednávce a dárek je váš. Pro vánoční období to byl betlém s vánoční hvězdou, kterou bylo možné dokoupit za zvýhodněnou cenu.

číst dále

Tištěný katalog

V novém katalogu najdete tipy pro nadcházející jarní období.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací. Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Vánoce 2018

1338 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup