Tmavomodré snění

Máte-li za sebou úmorný den, představa voňavých, rozestlaných peřin je víc než příjemná. Úpravě svého lůžka věnujte pozornost také na chalupě, kde si odpočinek vychutnáte dvojnásobně. K lůžkovinám se hodí výraznější barvy i rustikální nebo florální dekory. Zvlášť krásně působí vzory připomínající tradiční modrotisk. A pokud se do květinové záplavy snese tác se snídaní, pak je jasné, že začíná víkend. 

Bavlněné ložní povlečení INDIGO, patřící ke kvalitním českým výrobkům, vám dopřeje dokonalou relaxaci i příjemný spánek. Povlak i polštář je zkombinován z látek, které tvoří barevný pozitiv a negativ. Je jen na vás, zda se vám více líbí bílá nebo modrá strana. Rozměry polštáře jsou 70 × 90 cm a povlaku na přikrývku 140 × 200 cm. Květinový dekor vám nabídne náruč té nejryzejší romantiky.

 

1. DOBRÉ RÁNO!
Do modrobílých peřin naservírujte na velkém tácu vše, co vám chutná, a co vás správně nastartuje do nového dne. Mezi snídaňový servis zamíchejte kousky porcelánu s cibulákovým vzorem, přidejte lahodné ovoce i oblíbené ranní nápoje. V každém případě neopomeňte přinést spoustu ubrousků, abyste si mohli prodloužit lenošení co nejdéle. 

2. LÁSKYPLNÁ SNÍDANĚ
Naučíme vás složit naprosto jednoduché srdce z ubrousku. Pro ranní prostírání úplně postačí papírové ubrousky s pěkným květinovým potiskem, které doladí celkovou atmosféru. Skládání trvá jen chviličku, takže vás to při přípravě snídaně nijak nezdrží. Srdíčka vyrobíte podle následujících obrázků. Ubrousek naaranžujte na talíř a přidejte třeba hrst čerstvých borůvek nebo kousek domácího koláče.

SKLÁDÁNÍ UBROUSKU DO TVARU SRDCE

Příprava: 5 minut

1 Ubrousek složený do čtverce rozložte do šířky. Horní část vodorovně přehněte směrem ke spodní hraně.

2 Vzniklý pruh otočte otevřenými okraji vzhůru. Pak levý i pravý konec přehněte podél středové osy směrem vzhůru. Před vámi je teď lícová strana ubrousku.

3 Složený ubrousek otočte rubem k sobě a pak podle obrázku přehněte růžky obou horních částí ubrousku směrem k sobě.

4 Srdce otočte lícem k sobě a naaranžujte na talíř. Přidejte k němu třeba srdíčko z čerstvých borůvek.

 

Pro studené chalupy se vyplatí vybrat povlečení, které vás zahřeje. Například tradiční flanelové, z moderního mikroplyše nebo deky z mikrovlákna v hřejivé úpravě beránek. 

 

 

 

Máme pro vás i další skvělé tipy, které v domácnosti oceníte!

Jestli se vám náš nápad líbil, nenechte si ho pro sebe. 

 

A aby vám žádné další neunikly, zaregistrujte se nebo se staňte naším fanouškem na facebooku.

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup