Triky pro snadný úklid

Jak na ekologické praní

Změnit svůj způsob života ze dne na den, je docela těžké. V mnoha ohledech k těmto rozhodnutím musíme dozrát. Velice často nás k šetrnějšímu přístupu k sobě samým i svému okolí přivede narození...

číst dále

Domácí prací prášek

Měkké prádlo vonící čistotou je vizitkou každé domácnosti. Vyzkoušejte výrobu prášků doslova z domácí kuchyně.

číst dále

Hrstka rad pro domácnost bez chemie

Vystřídejte chemické dezinfekční a aerosolové prostředky za chytré nástroje, vodu, sodu, citron a sůl. Všechno to perfektně funguje.

číst dále

Ubrousková technika aneb ukliďte si šatník na zimu

Ubrousková technika – dle francouzského označení découpage - se týká dekorování různých ploch pomocí obrázků vystříhaných z obyčejných kuchyňských ubrousků.

číst dále

Jak si poradit se žmolky

Chcete vědět, jak funugje odžmolkovač? Máme pro vás video, kde uvidíte, jak rychle a snadno zbavit svetr žmolků. Různé typy šikovného pomocníka pak najdete na našem e-shopu.

číst dále

Čištění broušeného skla

Máme pro vás tip, jak dokonale vyčistit broušené sklo. Sadu kartáčů s rukojetí, krásnou lopatku i kbelík najdete na našem e-shopu.

číst dále

Čištění octem

Jablečný ocet je skvělý nejen do salátů. Poradí si i s úklidem domácnosti. Máme pro vás tipy, kde ho doma použít při úklidu a jak si jednoduše vyrobit domácí čistidla. Třeba na vodní kámen nebo...

číst dále

Levandulová krabice

Plechové krabice jsou v domácnosti nepostradatelné. Ideálně je využijete k uložení potravin, ale jejich účel můžete kdykoli jednoduše změnit.

číst dále

Domácí pot-pourri

Vyrobte si vlastní pot-pourri. Máme pro vás jednoduchou směs, založenou na vůni levandule. Určitě ale zvládnete obměnit podle vlastních preferencí a budete se moct radost z provoněného domova.

číst dále

Ramínko ubrouskovou technikou

Ramínka jsou nezbytnou součástí šatníků. Zkrášlit je můžete třeba ubrouskovou technikou a vytvořit si originální kousek.

číst dále

Velké prádlo

Praní prádla patří k domácím povinnostem stejně jako chodit na nákup. Velkým pomocníkem je v tomto případě pračka, ale i tak musíme řadu drobných úkonů udělat sami. Nabízíme pár pomocníků a rad,...

číst dále

Boj s okny

Když venku vysvitne jarní sluníčko, najednou jako by se přes noc na oknech narodily šmouhy a špína. Vše je vidět a tak se hned chytáme hadru a vyrážíme do boje.

číst dále

Mýt či nemýt!

Chystáte se na generální jarní úklid v podobě umytí všech oken, zrcadel a jiných lesklých ploch? Vyhlásit válku prachu a porazit ho do posledního do posledního zrnka. Nebo ho raději bojkotujete?...

číst dále

Jarní úklid

„Už ses na něj vrhla? Já jsem mu obětovala celý víkend! Jakmile začnu, nevím, kdy přestat.“ „Hmm, to já bych nejraději zalezla do postele a počkala do léta, než to šílenství přejde. Řeč není o...

číst dále
Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce 2023.

Nápady pro útulnější domov

Naše autorky pro vás připravují blog plný zajímavých článků. Ať už hledáte inspiraci v bytovém designu, šikovné rady do domácnosti, vyzkoušené recepty nebo návody na vyrábění dekorací.

Newsletter
Novinky a akce
na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů
Vánoce 2023
16 000 výdejních
míst
a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup