Designové POVLEČENÍ ZDARMA objednávce nad 1500 Kč.

Elektrický mlýnek na kávu Clatronic KSW 3306

Kód: 18990

Elektrický mlýnek na kávu Clatronic KSW 3306

Kód: 18990
Prodej již skončil ... ale nezoufejte, pomůžeme vám vybrat jiné zboží. Prohledat kategorii Mlýnky
Elektrický mlýnek na kávu Clatronic KSW 3306

Mlýnek na kávu v elegantní černé barvě s kapacitou 40 g kávových bobů odpovídající přibližně 20 šálkům kávy. Mlýnek je opatřen nerezovým nožem, hrubost mletí lze jednoduše nastavit. V horní části je umístěno průhledné víko pro zjištění aktuálního stavu množství kávových zrnek. Kávomlýnek se spustí pouze se správně nasazeným víkem. Ve spodní části přístroje je prostor pro uložení napájecího kabelu pro jednodušší transport nebo skladování.

Údržba: Před čištěnim vždy vytáhněte přívodní kabel ze zásuvky. Přístroj nenořte nikdy do vody. Mohlo by to vést k úrazu elektrickým proudem či k požaru. Nepoužívejte drátěný kartáč ani jiné abrazivní předměty stejně ani drhnoucí čisticí prostředky. Kryt lze otírat mírně vlhkým hadříkem. Zbytky kávy nashromážděné v mlecím prostoru můžete vymést měkkým suchým štětečkem. Průhledné víčko můžete umýt v teplé vodě, pak ho dobře do sucha utřete.

 

Materiál: nerezová ocel, plast

Rozměr: 11 x 11 x 19 cm 

Napájení: 230 V, 50 Hz

Výkon: 120 W

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Jaro 2024.

Nápady pro útulnější domov

Naše autorky pro vás připravují blog plný zajímavých článků. Ať už hledáte inspiraci v bytovém designu, šikovné rady do domácnosti, vyzkoušené recepty nebo návody na vyrábění dekorací.

Newsletter
Novinky a akce
na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů
Léto 2024
16 000 výdejních
míst
a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup