Vibrační kroužek

Kód: 16457

Vibrační kroužek

Kód: 16457
Prodej již skončil ... ale nezoufejte, pomůžeme vám vybrat jiné zboží. Prohledat kategorii Erotika
Vibrační kroužek

Vibrační silikonový kroužek na penis s vibračním vajíčkem. Vibrace dráždí penis a zároveň klitoris partnerky. Kroužek je dostatečně pružný pro nasazení na jakýkoliv průměr penisu nebo vibrátoru. Vibrační kroužek lze několikanásobně roztáhnout. Vhodný pro penisy o průměru od 3 cm do 6 cm. Je vyroben z velmi jemného elastického materiálu. Stimulační kroužek je napájen pomocí 2 baterií LR41. 4 ks baterie LR41 jsou součástí dodávky.

Materiál: silikon
Rozměr: 3 x 3,5 cm
Roztažitelnost: 3 - 6 cm

Upozornění:

Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy do 90 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek užívání nebo opotřebování v původním obalu včetně veškerého dodaného příslušenství a dokladu o koupi v uvedené lhůtě poslat zpět. Po obdržení takto vráceného zboží bude obratem vrácena zpět odpovídající částka.

Toto však nelze uplatnit u zboží, jako jsou vibrátory, vibrační pomůcky, panny, spodní prádlo, a u zboží, u něhož zákazník porušil prohlídkou tohoto zboží tzv. „pečeť kvality“ a je tedy na první pohled zřejmé, že se zbožím v původním obalu již bylo manipulováno (zejména z důvodu hygieny). Zboží s takto porušeným obalem není již možné vzhledem k povaze zboží dále nabízet a tudíž ho vrátit.

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Jaro 2024.

Nápady pro útulnější domov

Naše autorky pro vás připravují blog plný zajímavých článků. Ať už hledáte inspiraci v bytovém designu, šikovné rady do domácnosti, vyzkoušené recepty nebo návody na vyrábění dekorací.

Newsletter
Novinky a akce
na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů
Léto 2024
16 000 výdejních
míst
a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup