Ve dnech 24.-30. 6. 2019 bude probíhat inventura. Odesílání vašich balíčků bude obnoveno 1. 7. 2019.

Krycí matrace

Krycí matrace neboli topper představuje snadný způsob, jak vylepšit vlastnosti vaší stávající matrace, díky čemuž se budete ráno budit svěží a odpočatí. Dokáže změkčit nebo naopak zpevnit matraci, vytvořit rovnou spací plochu nebo posloužit jako přechodné lůžko pro návštěvy. Navíc plní funkci ochrannou, neboť eliminuje opotřebení a znečištění vaší matrace.

V naší nabídce naleznete 3 typy pěn. Základní řadu tvoří krycí matrace z polyuretanové (zkráceně PUR) pěny. Tato pěna je pružná, má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Dokáže sjednotit proleželá místa matrace a tím ji zpohodlnit. Studená pěna, někdy označována jako HR (z anglického High resilience), je vysoce pružná. Navíc je díky otevřené buněčné struktuře velice prodyšná. Dokáže velice dobře odvádět teplo a vlhkost od těla. Proto je velice vhodná pro ty, kteří se ve spánku hodně potí.

Posledním a v současnosti nejoblíbenějším materiálem pro krycí matrace je paměťová (někdy nazývaná líná nebo visco-elastická) pěna. Tato pěna se přizpůsobí vašemu tělu, neboť unikátní efekt pomalého vracení na něj nevytváří žádný tlak. Je určena všem, kdo mají problémy s páteří, klouby nebo proleženinami. Má velmi pozitivní vliv na krevní oběh. Současně s tím tělo stabilizuje v optimální poloze, ve které se méně otáčí a díky tomu je spánek klidnější a hlubší. Paměťová pěna absorbuje tělesnou teplotu a udrží si ji, dokud na ní ležíte. Zjednodušeně by se mohlo říct, že paměťová pěna hřeje.

Méně informací
  • Doporučujeme
  • Od nejlevnějšího
  • Od nejdražšího
  • Od nejoblíbenějšího
5 produktů
  • 1

Tištěný katalog

V novém katalogu najdete tipy pro nadcházející letní období.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací. Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Léto 2019

1338 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup